WHMCS فارسی

دموی آنلاین

ابزارهای بازاریابی در WHMCS

ابزارهای بازاریابی در WHMCS

اتوماسیون تمام جنبه های کسب و کار شما ماموریت ما در اینجا در WHMCS است. فرقی نمی‌کند فرآیند فروش مجدد، صورت‌حساب یا پشتیبانی شما باشد، WHMCS با ابزارهای زیادی همراه است که به شما کمک می‌کند عملیات روزانه خود را خودکار و ساده کنید.

WHMCS برای کمک به رشد و مقیاس‌پذیری شما با ابزارهای داخلی و ادغام با برنامه‌های بازاریابی پیشرو نیز همراه است. در این پست وبلاگ، به بررسی این ابزارها و ادغام هایی خواهیم پرداخت که می توانند به شما در بهینه سازی تلاش های بازاریابی خود کمک کنند.

ادغام گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یک پلتفرم رایگان از طرف گوگل است که به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت خود را ردیابی و نظارت کنید – از مشخصات جمعیتی آنها گرفته تا اینکه چگونه سایت شما را پیدا می کنند، چگونه در آن حرکت می کنند، چگونه مشتری می شوند و موارد دیگر. ادغام Google Analytics در WHMCS به شما بینش های ارزشمندی در مورد نحوه عملکرد و تبدیل وب سایت و فعالیت های بازاریابی شما می دهد.

و به لطف ادغام تجارت الکترونیک در WHMCS، اطلاعات دقیق در مورد خرید محصول و ارزش سفارش مستقیماً در Google Analytics در دسترس قرار می‌گیرد تا گزارش دقیق و دقیقی از عملکرد هر محصول، نرخ تبدیل و میانگین ارزش سفارش مرتبط با کمپین‌های شما، ارجاع دهندگان ارائه دهد. و بیشتر. این بینش‌های دقیق در تعیین عملکرد استراتژی‌های بازاریابی مختلف شما بسیار ارزشمند است و واقعاً می‌تواند به هدایت استراتژی کلی جذب مشتری شما کمک کند.

 

همراه با ادغام با Google Adwords، این ادغام یک ابزار ارزشمند برای کمک به درک رفتار بازدیدکنندگان و به حداکثر رساندن ROI است.

برای راهنمای گام به گام نحوه نصب و استفاده از ماژول Google Analytics در WHMCS، لطفاً به https://docs.whmcs.com/Google_Analytics مراجعه کنید.

ابزار بازاریابی ایمیل و ادغام Mailchimp

شما می توانید از Email Marketer و Mailchimp Integrations برای ارسال ایمیل های خودکار به مشتریان خود استفاده کنید.

ابزار اصلی Email Marketer در WHMCS به شما این امکان را می‌دهد که ایمیل‌های خودکار برنامه‌ریزی شده را زمانی که رویدادها یا معیارهای خاصی برآورده می‌شوند تنظیم کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید از آن برای ارسال کمپین فید قطره‌ای زمانی که کاربر یکی از محصولات شما را خریداری می‌کند، یا برای پیگیری چند روز پس از سفارش اولیه با پیشنهادات بیشتر یا ارائه محصول رایگان استفاده کنید.

می‌توانید ایمیل‌های خودکار را بر اساس چندین معیار تنظیم کنید – از قوانین مربوط به محصول/خدمات، مانند اینکه مشتری چه محصولاتی دارد یا ندارد، تا قوانین مبتنی بر مشتری، مانند مدت زمانی که مشتری بوده است.

برای لیست کامل قوانین موجود و نحوه تنظیم ایمیل با ابزار Email Marketer، لطفاً به آن مراجعه کنیدhttps://docs.whmcs.com/Email_Marketer

 

 

همچنین می‌توانید از Mailchimp برای ارسال ایمیل‌های خودکار استفاده کنید و به لطف ادغام تجارت الکترونیک در WHMCS، می‌توانید از اتوماسیون پیشرفته تجارت الکترونیک Mailchimp برای تنظیم ایمیل‌ها بر اساس رفتارهای مشتری در WHMCS استفاده کنید. ادغام از همگام سازی خودکار مشتریان و داده های تراکنش آنها با Mailchimp مراقبت می کند تا امکان استفاده از رفتار مبتنی بر قوانین پیچیده را فراهم کند. به عنوان مثال، می توانید موارد پیگیری برای سبدهای رها شده، پیشنهادات ویژه را برای بهترین مشتریان خود ارسال کنید و چند روز پس از خرید یک محصول معین را پیگیری کنید.

 

Mailchimp یک طرح رایگان دارد که به حداکثر 2000 مشترک اجازه می دهد و اجازه می دهد تا حداکثر 10000 ایمیل در ماه ارسال شود – بیش از نیاز بسیاری از مشاغل کوچک. برای راهنمای گام به گام در مورد اتصال Mailchimp API و راه اندازی اولین ایمیل های خودکار خود، لطفاً به https://docs.whmcs.com/Mailchimp مراجعه کنید.

کمپین های ایمیلی

در WHMCS 8.0، ما یک ابزار کمپین ایمیل انبوه جدید را معرفی می کنیم که جایگزین Mass Mail برای ارسال کمپین های ایمیل یکباره به مشتریان شما می شود. ابزار جدید کمپین‌های ایمیل مجموعه‌ای قوی‌تر از عملکردها را برای ارسال ایمیل به مشتریان شما با ویژگی‌هایی مانند ارسال برنامه‌ریزی‌شده، تکرار خودکار، محدودیت نرخ پایین‌تر و ادغام با خدمات ارائه‌دهنده ایمیل ارائه می‌کند.

گزارش ارسال نشان می‌دهد که ایمیل‌های ناموفق وجود دارد و قابلیت‌های امتحان مجدد اطمینان حاصل می‌کند که همه ایمیل‌های ناموفق با موفقیت ارسال شده‌اند. ابزار ایمیل جدید همچنین با توانایی ایجاد پیش نویس ارائه می شود که به شما امکان می دهد پیام های ایمیل خود را در طول زمان بنویسید و فقط زمانی که آماده باشید ارسال کنید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ابزار جدید کمپین‌های ایمیل و نحوه راه‌اندازی کمپین‌ها، لطفاً به https://docs.whmcs.com/Email_Campaigns

مراجعه کنید. اگر هنوز برخی از این ابزارها را امتحان نکرده‌اید، آن‌ها را امتحان کنید و ببینید چگونه می‌توانند به شما در خودکارسازی و ساده‌سازی تلاش‌های بازاریابی خود کمک کنند.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9.0 فارسی منتشر شد

نسخه WHMCS 8.9.0 فارسی در دو نسخه نال و رسمی عرضه شد در این نسخه نزدیک به 100 درصد فایل های زبان فارسی سازی شده

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.9 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان دهنده پایان آزمایش پیش تولید است و WHMCS 8.9 اکنون نسخه توصیه

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه