WHMCS فارسی

دموی آنلاین

ابزار جدید کمپین های ایمیل در WHMCS 8.0

کانون توجه ویژگی ها: ابزار جدید کمپین های ایمیل در WHMCS 8.0

ایمیل مارکتینگ همچنان پرکاربردترین و قدرتمندترین ابزار بازاریابی برای کسب و کارها است.

به همین دلیل است که در WHMCS 8.0، ما تلاش زیادی را برای بهبود قابلیت‌های ایمیل WHMCS انجام داده‌ایم تا قابلیت ارسال ایمیل بهتر را ارائه دهیم و قابلیت‌های بازاریابی ایمیلی را در دسترس شما قرار دهیم.

اخیراً وبلاگی درباره ادغام‌های ارائه‌دهنده تحویل ایمیل جدید موجود در WHMCS 8.0 پست کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد از خدمات ارسال ایمیل اختصاصی استفاده کنید. امروز، من قصد دارم در ابزار کمپین ایمیلی که به شما کنترل، قدرت و انعطاف بیشتری برای ارسال ایمیل‌ها و عکس‌های پستی به بخش‌هایی از پایگاه مشتریانتان می‌دهد، نگاهی عمیق بیندازم.

خوب چه خبر؟

Email Campaign Tool تکامل یافته از ویژگی Mass Mail است و ویژگی ها و عملکردهای جدید زیر را معرفی می کند:

  • کمپین ها – به شما امکان می دهد کمپین هایی را که ارسال می کنید ایجاد و پیگیری کنید
  • پیش نویس – به شما امکان می دهد به طور تکراری کمپین های ایمیل با قابلیت ذخیره و بازگشت در هر زمان بسازید.
  • زمان‌بندی – به شما امکان می‌دهد ایمیل‌ها را در تاریخ/زمان خاصی در آینده برنامه‌ریزی کنید
  • پیش‌نمایش‌های بهبودیافته – پیش‌نمایش دقیق‌تری از اینکه ایمیل‌تان هنگام تحویل به صندوق‌های ورودی مشتریانتان چگونه خواهد بود به شما می‌دهد.
  • ارسال دسته‌ای – ارسال اکنون از طریق cron انجام می‌شود، به این معنی که دیگر لازم نیست منتظر ارسال ایمیل‌های انبوه خود باشید و ایمیل‌ها به صورت دسته‌ای پردازش می‌شوند تا با محدودیت‌ها و محدودیت‌های ارسال بهتر مقابله کنید.
  • گزارش‌های ارسال ایمیل – به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی هرگونه شکست در ارسال را ردیابی کنید، و همچنین بینش تاریخی در مورد کمپین‌هایی که ارسال کرده‌اید داشته باشید.

بهترین راه برای نشان دادن همه چیزهای جدید به شما استفاده از ابزار جدید کمپین ایمیل است.

هنگامی که WHMCS 8.0 یا بالاتر را اجرا می کنید، ابزار جدید Email Campaigns را در زیر Utilities خواهید دید. برای ایجاد اولین کمپین خود، به آنجا بروید و روی دکمه «ایجاد کمپین جدید» کلیک کنید.


ابتدا از شما خواسته می شود که نام کمپین جدید خود را انتخاب کنید. این چیزی است که فقط شما خواهید دید و جدا از موضوع ایمیلی است که ارسال می کنید، بنابراین می توانید از نامی استفاده کنید که به شما در شناسایی هدف و مخاطبان ایمیل کمک می کند.


سپس نوع ایمیلی را که می خواهید ارسال کنید انتخاب می کنید. نوع ایمیل، فیلدهای ادغام و داده هایی را که می توانید در پیام ایمیل خود بگنجانید، و معیارهایی را که می توانید برای فیلتر و تعریف بخشی از مشتریانی که می خواهید به آنها ارسال کنید، استفاده کنید، تعیین می کند. در اینجا یک مرور کلی از انواع مختلف و معنای آنها آورده شده است:

 

تایپ کنید داده های ادغام موجود معیارهای فیلتر/بخش بندی
عمومی نمایه مشتری گروه مشتری، کشور، زبان و وضعیت
محصول/خدمت مشخصات مشتری و اطلاعات خدمات همه گزینه های عمومی + محصول/خدمات، وضعیت و سرور میزبان
افزونه مشخصات مشتری و اطلاعات افزونه همه گزینه های عمومی + نام و وضعیت افزونه
دامنه مشخصات مشتری و اطلاعات دامنه همه گزینه های عمومی + وضعیت دامنه

 

هنگامی که یک نوع را انتخاب کردید، معیارهای خود را مشخص کنید و سپس روی Continue کلیک کنید. مرحله بعدی مرحله ترکیب پیام است. ما در اینجا تعدادی بهبود طرح‌بندی و همچنین پیشرفت‌هایی در پیش‌نمایش پیام ایجاد کرده‌ایم که نمایش دقیق‌تری از ایمیلی که می‌خواهید ارسال کنید به شما ارائه می‌دهد.ما همچنین برخی از گزینه‌های جدید از جمله امکان زمان‌بندی زمان ارسال و ذخیره به‌عنوان پیش‌نویس را اضافه کرده‌ایم.


پیش نویس ها به شما این امکان را می دهند که کمپین ایمیل خود را در هر زمان ذخیره کنید و بعداً برای ادامه ایجاد پیام ایمیل و تنظیمات دیگر بازگردید.

زمان‌بندی به شما امکان می‌دهد روز/زمانی را در آینده برنامه‌ریزی کنید که می‌خواهید کمپین ایمیل شما شروع به ارسال کند.

هنگامی که از ایمیل خود راضی بودید، دکمه “زمان بندی کمپین” را فشار دهید تا فرآیند تکمیل شود.

با این کار کمپین ایمیل شما به صف ارسال منتقل می شود و فرآیند ارسال آن – به صورت دسته ای – برای گیرندگان انتخابی شما آغاز می شود. می توانید در هر زمان به صفحه کمپین های ایمیل برای بررسی پیشرفت ارسال کمپین خود بازگردید.


اگر در طول فرآیند ارسال می‌خواهید کمپین خود را ویرایش کنید، ابتدا باید آن را موقتاً متوقف کنید و سپس می‌توانید آن را ویرایش کرده و تغییراتی را اعمال کنید – اما البته، زمانی که کمپین ارسال را آغاز کرد، این تغییرات فقط بر گیرندگان آینده تأثیر می‌گذارد.

با کلیک بر روی گزینه “مشاهده گزارش ارسال” اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت ارسال یک کمپین به شما ارائه می‌دهد، همچنین می‌توانید پیام‌های خطای ارسال خطا را مشاهده کنید و امکان ارسال مجدد به آن گیرندگان ناموفق را خواهید داشت.


با این تغییرات، ما امیدواریم که ویژگی‌های Mas Mail و Emailing در WHMCS برای شما مفیدتر باشد و به شما کمک کند تا با بازاریابی ایمیلی به پایگاه مشتریان خود کارهای بیشتری انجام دهید.

اگر در مورد ویژگی‌ها یا عملکردهای جدید سؤالی دارید، یا پیشنهادی برای موارد دیگری دارید که می‌خواهید در آینده اضافه شوند، از شما دعوت می‌کنیم پیامی را در نظرات زیر ارسال کنید.

با تشکر برای خواندن!

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9.0 فارسی منتشر شد

نسخه WHMCS 8.9.0 فارسی در دو نسخه نال و رسمی عرضه شد در این نسخه نزدیک به 100 درصد فایل های زبان فارسی سازی شده

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.9 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان دهنده پایان آزمایش پیش تولید است و WHMCS 8.9 اکنون نسخه توصیه

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه