WHMCS فارسی

دموی آنلاین

ارائه هاست به همراه نصب خودکار وردپرس در WHMCS

چگونه به: ارائه میزبانی وردپرس با WHMCS

وردپرس قدرت بیش از 30 درصد از وب سایت های موجود در اینترنت را دارد که تعداد آنها همیشه در حال افزایش است. برای بسیاری از افراد، وردپرس به دلیل سهولت استفاده و ماهیت منعطف آن، راه حل ایده آلی برای ساخت سایت است که به لطف پلاگین و سیستم های موضوعی خود می تواند تقریباً هر نوع وب سایتی را که دوست دارید بسازید.

به عنوان یک ارائه دهنده میزبانی وب، اگر میزبانی اختصاصی وردپرس را ارائه نمی دهید، ممکن است مشتریان بالقوه را از دست بدهید. WHMCS می‌تواند راه‌اندازی میزبانی را با وردپرس از پیش نصب شده کاملاً خودکار کند، و با WHMCS 8.3، انجام آن آسان‌تر از همیشه است. در این پست وبلاگ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه.

پیکربندی یک بسته میزبانی وردپرس

WHMCS می تواند به طور خودکار وردپرس را در حساب های میزبانی cPanel و Plesk نصب کند. این می تواند به صورت خودکار در زمان تهیه اولیه یا بر اساس تقاضا در هر زمان توسط هر مدیر یا کاربر مشتری انجام شود. در این راهنما، ما به شما نشان می دهیم که چگونه نصب خودکار را در زمان تهیه اولیه بسته میزبانی cPanel پیکربندی کنید.

1. با ایجاد یک گروه جدید برای محصولات میزبانی وردپرس خود شروع کنید. این کار را با رفتن به Setup > Products/Services > Create New Group و پر کردن فیلدهای دلخواه انجام می دهید.

 

2. بعد یک محصول جدید در گروه ایجاد کنید. محصول باید از نوع “Shared Hosting” باشد و به ماژول اتوماسیون cPanel یا Plesk اختصاص داده شود. در این مثال ما سی پنل را انتخاب می کنیم.


3. پس از کلیک بر روی Continue، به صفحه Product Configuration برای محصول جدید خود هدایت می شوید. علاوه بر تنظیم توضیحات محصول و قیمت مورد نظر خود، باید به برگه تنظیمات ماژول بروید و از آنجا می توانید نصب خودکار وردپرس را پیکربندی کنید. برای نصب وردپرس در هنگام ایجاد حساب میزبانی، با انتخاب «نصب خودکار» شروع کنید. همه فیلدهای دیگر را می توان در پیش فرض خود رها کرد.


4. مراحل 2 و 3 را هر چند بار که می خواهید برای ایجاد طرح های وردپرسی که می خواهید ارائه دهید تکرار کنید. در مثال ما در اینجا، می‌توانید ببینید که ما 3 طرح ایجاد کرده‌ایم، از ویژگی‌های برجسته برای توضیحات محصول استفاده کرده‌ایم، و آنچه را که ما آن را طرح «وردپرس پرو» می‌نامیم، ارائه کرده‌ایم که در مقایسه Premium عالی به نظر می‌رسد.قالب فرم سفارش که ما برای گروه محصول خود انتخاب کردیم.

و این تمام چیزی است که در آن وجود دارد! هنگامی که این طرح میزبانی سفارش داده شد، WHMCS حساب میزبانی را ایجاد می کند و سپس وردپرس را به طور خودکار در ریشه دامنه نصب می کند. مشتری URL مربوط به نصب جدید وردپرس و اعتبارنامه ورود ادمین خود را از طریق ایمیل با استفاده از الگوی ایمیل “ایمیل خوش آمدگویی نصب وردپرس” دریافت می کند.

نمونه وردپرس به دست آمده همچنین از طریق cPanel و/یا Plesk در رابط ابزار WordPress قابل دسترسی و مدیریت است.

همه چیزهایی که مشتریان شما نیاز دارند در یک مکان

پس از خرید، در ناحیه مشتری، مشتریان شما می توانند مستقیماً به نصب وردپرس خود دسترسی داشته باشند یا به پنل مدیریت نصب وردپرس خود وارد شوند.


اگر هنگام ایجاد طرح میزبانی وردپرس، نصب مشتری را فعال کرده باشید، مشتریان شما نیز می‌توانند وردپرس را مستقیماً از ناحیه مشتری نصب کنند. این بدان معناست که هیچ کار دستی برای شما و راحتی زیادی برای مشتریان شما لازم نیست.

میزبانی وردپرس بخشی ضروری از هر پیشنهاد میزبانی وب مدرن است و با استفاده از اتوماسیون در WHMCS، می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و همچنین نیازهای مشتریان بیشتری را با استفاده از پلت فرم صورتحساب WHMCS موجود خود برآورده کنید. اگر سوال یا نظری دارید، از شما دعوت می کنیم در نظرات زیر بپرسید.

با تشکر برای خواندن!

نصب خودکار وردپرس یکی از ویژگی های WHMCS 8.3 و بالاتر است. شما می توانید در مورد آن در اسناد ما و در پیوندهای زیر بیشتر بدانید

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه