WHMCS فارسی

دموی آنلاین

بهبود در بخش افزونه های محصول در نسخه ۸.۲

جدید در WHMCS 8.2: پیشرفت افزونه محصول

افزونه های محصول یک ویژگی مهم در WHMCS است که به شما امکان می دهد موارد اضافی را اضافه کنید که مشتریان می توانند در کنار یک محصول اصلی یا مادر خریداری کنند. در WHMCS 8.2، ما توانایی‌های جدیدی را به سیستم افزودنی محصول خود اضافه کرده‌ایم تا انعطاف‌پذیری WHMCS را گسترش دهیم و امیدواریم کارهای شما را کمی آسان‌تر کنیم.

افزونه‌های محصول انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به گزینه‌های قابل تنظیم ارائه می‌دهند، که باید در همان چرخه محصول اصلی صورت‌حساب دریافت کنند. در حین خرید یک محصول اصلی، مشتریان می توانند آن را از طریق منطقه مشتری سفارش دهند. در بخش مدیریت، می‌توانید افزونه‌های از پیش تنظیم‌شده را برای محصولی که از قبل خریداری کرده‌اید اعمال کنید یا یک افزونه سفارشی برای یک مشتری خاص ایجاد کنید.

بیایید بررسی کنیم که چه چیزی برای افزونه ها در WHMCS 8.2 وجود دارد.

کپی کردن افزونه ها

در WHMCS 8.2، اکنون می توانید افزونه های از پیش تنظیم شده خود را به راحتی از داخل منطقه مدیریت کپی کنید. هنگامی که یک افزونه را کپی می کنید، تمام تنظیمات افزونه اصلی با نام جدیدی که انتخاب می کنید کپی می شود. سپس، می توانید پیکربندی را در صورت نیاز تغییر دهید.

 

 

این امر باید گسترش محصولات افزودنی شما را کمی آسان‌تر و کمتر مستعد خطاهای انسانی کند.

صورتحساب پروراتا

زمانی که نوبت به فروش محصولات می رسد، سررسید پرداخت می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند، چه به دلیل برنامه پرداخت خود با فروشنده، انعطاف پذیری بیشتر برای مشتریان، یا صرفاً سادگی که برای فرآیندهای داخلی کسب و کار شما فراهم می کند. به همین دلیل است که WHMCS دارای ویژگی‌هایی برای صورت‌حساب prorata است که تضمین می‌کند که فاکتورها تولید می‌شوند و پرداخت‌ها در روزهای خاصی از ماه هر ماه انجام می‌شود.

تا به حال، شما می‌توانید صورت‌حساب prorata را برای همه و همه محصولات اصلی اعمال کنید، اما نه برای افزودنی‌های محصول. در WHMCS 8.2، ما افزونه‌های محصول را به ترکیب prorata اضافه می‌کنیم تا در زمان و نحوه صدور صورت‌حساب به مشتریان خود انعطاف‌پذیری بیشتری به شما بدهیم.

راه های زیادی برای پیکربندی صورتحساب prorata بسته به نیاز شما و مشتریان شما وجود دارد.

برای مثال‌هایی از بسیاری از پیکربندی‌های احتمالی prorata و تاریخ‌های صورت‌حساب ناشی از آن‌ها، به مستندات صورت‌حساب Prorata ما مراجعه کنید.

مراحل بعدی

هنگامی که به WHMCS 8.2 به‌روزرسانی می‌شوید، می‌توانید افزونه‌ها را تکرار کنید یا آن‌ها را برای استفاده از صورت‌حساب prorata در پیکربندی > تنظیمات سیستم > افزونه‌های محصول تنظیم کنید . برای اطلاعات بیشتر، به مستندات افزونه های محصول ما مراجعه کنید .

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه