WHMCS فارسی

دموی آنلاین

تایید دو مرحله ای در WHMCS 8.2

جدید در WHMCS 8.2: تأیید هویت کاربر

در WHMCS، ما می دانیم که کاهش تقلب و سوء استفاده از خدمات برای کسب و کار شما مهم است، هم برای داده های خود و هم برای مشتریان شما. برای یک کسب و کار آجر و ملات، این می تواند به سادگی بررسی یک شناسه فیزیکی باشد… اما چگونه می توان هویت مشتریان را در کشور دیگر یا در قاره ای دیگر در زمانی که کسب و کار آنلاین انجام می دهید، تأیید کرد؟

در WHMCS 8.2، ما به شما کمک می‌کنیم این مشکل را با یک سیستم تأیید هویت کاربر داخلی جدید حل کنید.

تایید هویت چیست؟

راستی‌آزمایی هویت به شما کمک می‌کند بررسی کنید که آیا انسان آن طرف صفحه همان چیزی است که می‌گوید. همه چیز در مورد تضمین ایمنی و امنیت هم برای شما و هم برای مشتریانتان است. در سال 2020، تعداد تلاش‌های کلاهبرداری 24.2 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت، به طوری که مشاغل به طور متوسط ​​​​3.36 دلار برای هر دلار از دست رفته در اثر کلاهبرداری پرداخت می‌کردند. این نشان دهنده ضرر ناشی از بازپرداخت، پرداخت های از دست رفته و زمان پرهزینه صرف شده برای حل همه این مسائل است.

جلوگیری از مشکلاتی از این دست تنها آغاز کاری است که تأیید هویت کاربر می تواند برای کمک به کسب و کار شما انجام دهد، از جمله:

  • کاهش نرخ کلاهبرداری و رهاسازی
  • کمک به شما برای جلوگیری از جریمه های GDPR، CCPA، و سایر مقررات در صورت نقض داده های قابل پیشگیری.
  • کمک به رعایت قوانین مشتری خود را بشناسید (KYC) در کشورهای مختلف.
  • کمک به شما در محافظت از مشتریان در برابر سرقت هویت یا حساب های هک شده.
  • جلوگیری از استرداد هزینه

بهترین قسمت؟ کار می کند. بر اساس Validation.com، 72 درصد از بازیگران بد، زمانی که از آنها درخواست شناسایی می شد، معاملات خود را رها کردند.

تأیید هویت فراتر از احراز هویت معمولی است، مانند ترکیب نام کاربری و رمز عبور. هویت واقعی را به جای ادعایی تأیید می کند. برای انجام این کار با استفاده از WHMCS و Validation.com، تنها چیزی که معمولاً مورد نیاز است، یک تصویر از برخی مدارک شناسایی رسمی، مانند گواهینامه رانندگی، و یک عکس سلفی است. (شما می توانید موارد مورد نیاز را انتخاب کنید.) اطلاعات ارسال شده با هم مقایسه می شوند و درباره قانونی بودن هویت اظهار شده تصمیم گیری می شود.

خدمات تأیید هویت کاربر

جمع آوری تمام اطلاعات و ایمن نگه داشتن آن به صورت دستی زمان بر است و ممکن است به مرور زمان از تجربه مشتری شما کم کند. به همین دلیل است که خدمات تأیید هویت بسیار مفید و مهم هستند، مراقبت از دریافت و ذخیره اطلاعات شناسایی تا بتوانید روی تأیید واقعی تمرکز کنید و خدمات عالی را به مشتریان خود ارائه دهید.

تأیید هویت برای هر سناریویی ضروری نیست و می‌تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین تعیین اینکه آیا، چه زمانی و چگونه از آن استفاده می‌کند به عهده هر کسب‌وکاری است. در صنایع دیگر، به عنوان مثال، برای ترسیم بیماران پزشکی، کارکنان جدید و ثبت نام دانشجویان، همه اینها علاوه بر مفید بودن آشکار آن برای اهداف مالی و تجاری، مانند میزبانی وب و تجارت الکترونیک، استفاده می شود.

تأیید هویت کاربر در WHMCS

WHMCS 8.2 شامل ادغام با سرویس مورد اعتماد Namecheap، Validation.com ، برای ارائه تأیید هویت خودکار کاربر است. هم برای ادمین ها و هم برای مشتریان، فرآیندهای ساده ای را معرفی می کند که فقط چند قدم کوچک انجام می دهند.


تنها کاری که برای شروع باید انجام دهید این است که آن را در Admin Area فعال کنید و با Validation.com ثبت نام کنید تا در طول این فرآیند یک کلید API دریافت کنید. می‌توانید انتخاب کنید که کدام ویژگی‌ها را فعال کنید، چه زمانی درخواست‌ها را ارسال کنید، و اسنادی را که می‌خواهید نیاز داشته باشید. WHMCS پیوندهای ارسالی، اعلان‌ها و هر چیز دیگری را که برای ارائه یک تجربه تأیید هویت کاربر لازم است تنظیم می‌کند.


هنگام ورود به سیستم، مشتریانی که باید هویت خود را تأیید کنند، بنری را در سراسر منطقه مشتری می بینند که به آنها امکان می دهد عکس های لازم را بگیرند و ارسال کنند، که با رمزگذاری SSL ایمن شده است. آنها فقط نیاز به دسترسی به تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه ای دارند که دارای دوربین است. به محض اینکه آنها موارد خود را ارسال کردند، می توانید آن را در قسمت مدیریت مشاهده کنید.


Validation.com اطلاعات هویتی مشتریان شما را برای شما بررسی نمی کند. در عوض، برای افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی، به شما امکان می‌دهد تا اعتبار واقعی را خودتان انجام دهید. کارکنان Validation.com نمی توانند هیچ یک از آن را ببینند، و مطمئن می شوند که امن است و فقط برای شما و مشتری شما قابل دسترسی است.


ادغام Validation.com ما به‌طور یکپارچه با چک‌های کلاهبرداری خودکار FraudLabs WHMCS کار می‌کند. این بدان معناست که شما مجبور نیستید زمان خود را صرف رسیدگی به شکست چک های تقلب به صورت دستی کنید. در عوض، اتوماسیون به شما این امکان را می دهد که به سرعت با اینها کار کنید و تجربه کلی بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید. اگر سفارشی توسط تنظیمات FraudLabs شما به‌عنوان تقلبی علامت‌گذاری شود و از Validation.com استفاده می‌کنید، دکمه ارسال اسناد را برای ارسال اطلاعات شناسایی فوراً مشاهده می‌کنند.

مراحل بعدی

استفاده از تأیید هویت به این معنی است که می توانید کمتر نگران باشید و بیشتر روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید. در وقت شما صرفه جویی می کند، هزینه های ناشی از بازپرداخت و کلاهبرداری را کاهش می دهد و تجربه مشتری شما را بهبود می بخشد. هیچ چیز نمی تواند به طور کامل از کلاهبرداری در اینترنت جلوگیری کند، اما تأیید هویت از طریق Validation.com یک شروع عالی است.

WHMCS برای کمک به مشتریان خود برای شروع کار با Validation.com و تأیید هویت کاربر، پیشنهادات ویژه انحصاری را معرفی کرده است :

  • همه دارندگان مجوز WHMCS می توانند تا 5 چک در هر ماه فقط با 5 دلار دریافت کنند.
  • دارندگان مجوز WHMCS در سطح مجوز Business 10k یا بالاتر نیز می توانند ماهانه 100 دلار اعتبار برای استفاده از Validation.com دریافت کنند. این معادل 200 بررسی و 5 نماینده است.

اگر به یک سطح بالاتر از Validation.com نیاز دارید، این مزایا را از دست نخواهید داد. شما فقط باید تفاوت را پرداخت کنید. در صورت‌حساب Validation.com اعتباری برای مبلغ قابل اجرا خواهید دید.

اکنون به WHMCS 8.2 ارتقا دهید تا بتوانید بلافاصله با تأیید هویت کاربر شروع کنید.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه