WHMCS فارسی

دموی آنلاین

راهنمایی برای به روزرسانی به WHMCS 8.0

راهنمایی برای به روزرسانی به WHMCS 8.0

WHMCS 8.0 شامل ویژگی‌های جدید قدرتمند، ظاهر و ظاهر جدید در بخش مدیریت و بسیاری پیشرفت‌های دیگر است. البته اولین قدم برای استفاده از همه این تغییرات بزرگ، انجام یک ارتقاء موفق است.

آماده شدن برای ارتقا

قبل از اینکه فرآیند ارتقاء WHMCS را شروع کنید، ما شما را تشویق می‌کنیم که کمی آماده‌سازی کنید. توصیه می کنیم بررسی کنید:

  • یادداشت های انتشار WHMCS 8.0.0 .
  • سازگاری با هر افزونه یا ماژول WHMCS Marketplace که استفاده می کنید.
  • قالب نسخه تغییر می کند .
  • سازگاری با هر فایلی که از آن استفاده می کنید.

این ایده خوبی است که قبل از ارتقای سیستم اصلی خود، یک کپی دقیق از نصب خود برای آزمایش ایجاد کنید. این به شما کمک می‌کند تا مشکلاتی را قبل از اینکه روی مشتریانتان تأثیر بگذارد پیدا کنید. این نیز رایگان است: همه دارندگان مجوز مستقیم مجوز دوم را برای آزمایش و توسعه خصوصی دریافت می کنند. شما می توانید این را از طریق خدمات مشتری WHMCS درخواست کنید .

اگر کدی را برای استفاده با WHMCS می نویسید، باید مراحل جداگانه ای را انجام دهید تا مطمئن شوید که کد شما در WHMCS 8.0 به روز و کاربردی است. برخی از الگوها حذف شده اند و ما بسیاری از وابستگی های WHMCS را به روز کرده ایم. برای راهنمایی در این زمینه، راهنمای ارتقا به WHMCS 8.0 را در اسناد برنامه‌نویس ما ببینید.

برای جزئیات بیشتر در مورد آمادگی برای ارتقاء موفقیت آمیز، بررسی کنیدنکات برتر ما برای به‌روزرسانی بدون درز .

چک کردن نسخه پی اچ پی

یکی از مهم ترین مراحل در این ارتقا، اطمینان از اینکه نصب PHP شما از نسخه پشتیبانی شده استفاده می کند. WHMCS 8.0 از PHP 7.2، 7.3 و 7.4 پشتیبانی می کند، بنابراین، اگر نسخه های دیگر را اجرا می کنید، ابتدا باید حداقل به PHP 7.2 ارتقا دهید.

اگر مطمئن نیستید نسخه PHP خود چیست، به Help > وضعیت سلامت سیستم بروید و به دنبال پیامی مانند این بگردید:


همچنین معمولاً می توانید آن را در کنترل پنل خود بررسی کنید:
برای cPanel & WHM، وارد cPanel شوید، روی Server کلیک کنید. اطلاعات را در ستون سمت راست قرار دهید و نسخه PHP را در لیست پیدا کنید.


برای پلسک، وارد پلسک شوید، به Tools & Settings > PHP Settings بروید و نسخه‌های PHP را با علامت سبز رنگ جستجو کنید.


برای دایرکت ادمین، وارد داشبورد خود شوید، به مدیریت دامنه > اصلاح دامنه بروید و سپس بر روی انتخابگر نسخه PHP کلیک کنید . این به شما امکان می دهد نسخه مورد نظر را انتخاب کنید و همچنین نسخه فعلی را مشاهده کنید.

ارتقا PHP

در اکثر کنترل پنل‌های مدرن، ارتقاء PHP آسان است، اگرچه ممکن است بسته به مجوزهایی که روی سرور خود دارید، لازم باشد با مدیر سیستم خود تماس بگیرید.

برای مثال، اگر cPanel & WHM کنترل پنل دامنه نصب WHMCS شما است، فقط این مراحل را انجام دهید:
1. وارد حساب cPanel خود شوید و به Software >> MultiPHP Manager بروید .
2. کادر مربوط به دامنه نصب WHMCS خود را علامت بزنید.
3. نسخه PHP مورد نظر را در گوشه سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید. اگر آنچه می خواهید در دسترس نیست، از EasyApache 4 برای نصب نسخه بالاتر استفاده کنید یا با سرپرست سیستم خود تماس بگیرید.

4. روی Apply کلیک کنید.
5. سپس به Software >> MultiPHP INI Editor رفته و کلیک کنیدویرایشگر .
6. دامنه خود را از Select a location انتخاب کنید . یک php.iniفایل (یا یک فایل خالی اگر هنوز فایلی ندارید php.ini) ظاهر می شود.

7. این خطوط را به فایل اضافه کنید:
php_admin_flag[allow_url_fopen] = 1
php_admin_flag[memory_limit] = 128M
8. در نهایت روی Save کلیک کنید . شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد ارتقاء PHP را در اینجا

بیابید .

ارتقاء WHMCS

قبل از اینکه به WHMCS 8.0 ارتقا دهید، توصیه می کنیم از نصب WHMCS خود و همه فایل های مرتبط نسخه پشتیبان تهیه کنید. این به شما امکان می دهد در صورت بروز مشکل، به سرعت تغییرات را برگردانید.

برای بهترین میزان موفقیت، هر بار که ارتقا می دهید از به روز رسانی خودکار استفاده کنید. دانلود، اعتبارسنجی، و استخراج فایل های به روز رسانی را برای شما انجام می دهد. برای ارتقاء با استفاده از به‌روزرسانی خودکار، به Utilities > Update WHMCS بروید و روی Update Now کلیک کنید . اگر جدیدترین نسخه WHMCS را نمی‌بینید، ممکن است لازم باشد روی بررسی به‌روزرسانی‌ها کلیک کنید . اگر کار نکرد، ممکن است نسخه PHP ناسازگاری را اجرا کنید، پس برگردید و قبل از ادامه آن را بررسی کنید.

می‌توانید برای مشکلات به‌روزرسانی خودکار در ما راهنمایی پیدا کنیدمستندات به‌روزرسانی خودکار یا در بخش به‌روزرسانی از اسناد راهنمای ما.

بعد از ارتقا

اگر از بسیاری از سفارشی‌سازی‌ها استفاده می‌کنید و می‌خواهید مطمئن شوید که درست اجرا می‌شوند، می‌توانید پیکربندی > سلامت سیستم را برای مدتی پس از به‌روزرسانی خود نظارت کنید. این به شما در مورد هر گونه مشکلی که ممکن است به دلیل ناسازگاری یا مسائل دیگر ایجاد شود، آگاه می کند.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه