WHMCS فارسی

دموی آنلاین

شخصی سازی ایجاد فاکتور

سفارشی سازی تولید فاکتور

نحوه تولید فاکتورها و نحوه دریافت آنها توسط مشتریان می تواند تفاوت زیادی در تجربه مشتریان شما ایجاد کند. همچنین می تواند تفاوت زیادی در نحوه عملکرد روزانه کسب و کار شما ایجاد کند.

یکی از دلایل مهم برای به روز نگه داشتن تنظیمات فاکتور و در ارتباط با کسب و کارتان؟ مشتریان شما باید فاکتورها را در زمان زیادی دریافت کنند تا پرداخت های خود را انجام دهند. بنابراین، برای مثال، اگر فقط پرداخت‌های پستی را می‌پذیرید، ممکن است لازم باشد موارد را تنظیم کنید تا زمان بیشتری برای رسیدن چک‌ها و واریز آن‌ها در نظر گرفته شود.

تاریخ فاکتور خود را سفارشی کنید

سفارشی کردن تاریخ فاکتور آسان است. فقط باید به Configuration > System Settings > Automation Settings بروید .


سپس، تولید فاکتور را به‌روزرسانی کنید تا تعداد روزهای آینده را که می‌خواهید فاکتور ایجاد کنید، منعکس کند. به عنوان مثال، اگر من اینجا 10 را وارد کنم و پرداخت برای مشتری در 30 ام باشد، آنها فاکتور خود را در 20 ام دریافت می کنند. اگر روی تنظیمات پیشرفته


کلیک کنید، دو تنظیمات اضافی نمایش داده می‌شوند تا گزینه‌های بیشتری برای سفارشی‌سازی تولید فاکتور به شما ارائه شود. تنظیمات چرخه صورت‌حساب به شما امکان می‌دهد تولید فاکتور را برای چرخه‌های صورت‌حساب خاص سفارشی کنید، و تنظیمات دامنه اصلاحات بیشتری را برای دامنه‌های صورت‌حساب ارائه می‌دهد.

بنابراین، اگر کسی WHMCS را برای تولید فاکتورها 10 روز قبل از سررسید آنها پیکربندی کند، تنظیمات چرخه صورت‌حساب می‌تواند این را لغو کند تا در عوض 14 روز قبل از سررسید، فاکتورهایی برای محصولات سالانه تولید کند. سپس، تنظیمات دامنه می تواند اطمینان حاصل کند که تمام تمدید دامنه 14 روز قبل، بدون توجه به چرخه صورتحساب صورتحساب می شود.

یادآوری ها

پس از اینکه WHMCS فاکتوری را ارسال کرد، می‌تواند یادآوری‌هایی را برای مشتری شما ارسال کند و به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که پول دریافت می‌کنید. این نیز در تنظیمات > تنظیمات سیستم > تنظیمات اتوماسیون قابل تنظیم است . فقط ایمیل های یادآوری پرداخت را بررسی کنید تا ایمیل های یادآوری به مشتریان خود ارسال کنید و سپس در زیر، تعداد روزها را برای یادآوری های مختلف تنظیم کنید.

«یادآوری پرداخت نشده فاکتور» زمان ارسال یادآوری‌های پرداخت را قبل از سررسید و تنظیمات «یادآوری عقب افتاده» تعیین می‌کند که چه زمانی و چند وقت یک‌بار یادآوری‌ها پس از سررسید ارسال شود. (برای غیرفعال کردن آنها، آنها را روی 0 تنظیم کنید.)

تنظیمات دیگر

اینها تنها تنظیمات مربوط به صورتحساب نیستند که می توانند به شما در سفارشی کردن سیستمتان کمک کنند. به عنوان مثال، ایجاد فاکتور پیوسته در برگه فاکتورها در پیکربندی > تنظیمات سیستم > تنظیمات عمومی تضمین می‌کند که شما برای محصولات در هر چرخه صورت‌حساب فاکتور ایجاد می‌کنید، حتی اگر فاکتور قبلی پرداخت نشده باشد.


اگر می‌خواهید این ایمیل‌ها را سفارشی کنید، می‌توانید هر آنچه را که نیاز دارید در قسمت پیکربندی > تنظیمات سیستم > الگوهای ایمیل پیدا کنید .

همچنین تنظیماتی برای سفارشی‌سازی شماره‌گذاری فاکتور، هزینه تأخیر و موارد دیگر دارید. اسناد ما را برای همه جزئیات در مورد ایجاد فاکتور برای شما و کسب و کارتان بررسی کنید.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9.0 فارسی منتشر شد

نسخه WHMCS 8.9.0 فارسی در دو نسخه نال و رسمی عرضه شد در این نسخه نزدیک به 100 درصد فایل های زبان فارسی سازی شده

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.9 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان دهنده پایان آزمایش پیش تولید است و WHMCS 8.9 اکنون نسخه توصیه

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه