WHMCS فارسی

دموی آنلاین

شخصی سازی ایمیل های ‌WHMCS

سفارشی کردن ایمیل های خود

اولین ارتباطاتی که با یک مشتری جدید دارید بسیار مهم هستند: آنها لحن روابط تجاری شما را تعیین می کنند و اولین تجربه مشتری شما را از خدماتی که ارائه می دهید ایجاد می کنند. WHMCS ایمیل های زیادی را برای شما می فرستد تا با مشتریان خود رابطه برقرار کنید. به عنوان مثال، در MarketConnect WHMCS ، هر سرویس ایمیل خوش آمد گویی خود را دارد تا به طور خودکار برای مشتریان جدید ارسال شود.

علاوه بر ایجاد یک تاثیر اولیه عالی، به شما امکان می دهد اطلاعات درست را در زمان مناسب ارائه دهید تا مشتریان خود را برای موفقیت از روز اول آماده کنید.

WHMCS سفارشی کردن ایمیل هایی مانند این ایمیل های خوش آمدگویی را ساده می کند. تنظیم کردن همه چیز فقط چند مرحله طول می کشد.

سفارشی کردن ایمیل ها

از قسمت مدیریت WHMCS، به تنظیمات > تنظیمات سیستم > الگوهای ایمیل بروید . برای این مثال، ما ایمیل های خوش آمدگویی Open-Xchange را سفارشی می کنیم.

در بخش پیام‌های محصول/سرویس ، همه ایمیل‌های مربوط به محصول یا خدمات خود، از جمله ایمیل‌هایی که WHMCS به‌طور پیش‌فرض با آن‌ها ارسال می‌شود، ایمیل‌های MarketConnect و هر ایمیل سفارشی که اضافه کرده‌اید را می‌بینید.


می توانید هر یک از ایمیل هایی را که در این لیست می بینید سفارشی کنید. روی نماد ویرایش برای موردی که می‌خواهید سفارشی کنید کلیک کنید . در اینجا، ایمیل خوش آمدگویی Open-Xchange است.


از اینجا به یک ویرایشگر متنی با امکانات کامل برای ویرایش و قالب‌بندی پیام خود دسترسی دارید. همچنین می‌توانید پیوست‌هایی را برای ارسال و افزودن گیرندگان CC و BCC اضافه کنید.

از فهرست جامع فیلدهای ادغام برای گنجاندن محتوای پویا در پیام خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر {$service_domain}متن پیام را وارد کنید، زمانی که برای مشتری شما ارسال می شود، نام دامنه مرتبط با آن جایگزین می شود.

قالب‌های ایمیل از موتور قالب‌بندی Smarty پشتیبانی می‌کنند و به شما امکان می‌دهند از منطق شرطی و همچنین سایر افزونه‌ها و اصلاح‌کننده‌های Smarty استفاده کنید. برای کنترل بیشتر بر پیام خود، می توانید روی نماد کد کلیک کنید تا مستقیماً کد HTML پیام خود را ویرایش کنید.


وقتی از پیام خود راضی بودید، فقط روی ذخیره تغییرات کلیک کنید .

آزمایش پیام شما

اگر می خواهید پیام خود را آزمایش کنید، روش استفاده به نوع قالب ایمیل بستگی دارد. برای پیام‌های محصولات/خدمات مانند آنچه در این مثال آمده است، می‌توانید این کار را در چند مرحله ساده انجام دهید.

ابتدا، اگر قبلاً ندارید، یک حساب مشتری آزمایشی ایجاد کنید و از آن برای خرید محصول یا خدمات استفاده کنید. این به شما امکان می دهد فقط به این مشتری پیام ارسال کنید.

سپس، به نمایه مشتری برای آن مشتری بروید و آن محصول یا خدمات را در صفحه محصولات/خدمات پیدا کنید . از منوی بیشتر در گوشه، گزینه Send Message را انتخاب کنید .


سپس این گزینه را خواهید داشت که یکی از پیام های محصول/خدمات خود را انتخاب کنید. روی ارسال پیام


کلیک کنیدو پیام شما در راه خواهد بود. هنگامی که آن را در آدرس ایمیل حساب آزمایشی خود دریافت می کنید، می توانید آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن گونه که می خواهید به نظر می رسد. سپس، برای شروع ارسال به مشتریان شما آماده خواهد شد.

ارسال ایمیل خوش آمد گویی

می‌توانید هر یک از ایمیل‌هایی را که WHMCS ارسال می‌کند سفارشی کنید تا واقعاً هر کدام را متعلق به خود کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سفارشی کردن الگوهای ایمیل، اسناد ما را بررسی کنید .

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه