WHMCS فارسی

دموی آنلاین

فروش ابزار های وردپرس توسط WHMCS در نسخه ۸.۲

جدید در WHMCS 8.2: فروش ابزار WordPress با WHMCS

در WHMCS 8.2، ما تغییراتی را در سیستم افزونه خود ایجاد کرده‌ایم و راه‌های قدرتمند جدیدی برای ارائه افزونه‌ها با محصولات و خدمات ارائه می‌کنیم. ما در اینجا در مورد برخی از آنها صحبت کردیم. این تغییرات مزایای ذاتی خود را دارند که به شما امکان می‌دهد صورت‌حساب prorata، کپی کردن افزونه‌ها و ایجاد افزونه‌هایی را که WHMCS با افزونه‌های از پیش تعریف‌شده برای شما از پیش پیکربندی می‌کند، انتخاب کنید (در زیر توضیح داده شده است). با این حال، دلیل بزرگ‌تری برای ایجاد این به‌روزرسانی‌ها داشتیم: معرفی روشی جدید برای ارائه یک تجربه وردپرس با کیفیت بالا به مشتریان که به آنها امکان می‌دهد تا نصب‌های خود را سریع و آسان مدیریت کنند.

در دل این تغییرات چیست؟ اکنون، اگر یک کسب و کار میزبانی سرورهای cPanel یا Plesk را اجرا کند و آن را ارائه دهد، تهیه جعبه ابزار وردپرس در WHMCS کاملاً خودکار است. این باعث می شود که به راحتی از تمام مزایای فروش جعبه ابزار وردپرس به طور مستقیم از داخل WHMCS استفاده کنید.

جعبه ابزار وردپرس چیست؟

اکنون که بخشی از هر دو کنترل پنل cPanel و Plesk است، جعبه ابزار وردپرس یک راه حل مدیریت یکپارچه برای نصب وردپرس ارائه می دهد. هنگام فروش جعبه ابزار وردپرس، ارائه دهندگان هاست می توانند تجربه عالی وردپرس را با ابزارهای مدیریت بصری به مشتریان ارائه دهند. هدف آن آسان‌تر کردن کار با وردپرس برای میزبان‌های وب و مشتریانشان است. با جعبه ابزار وردپرس، صاحبان سایت وردپرس می‌توانند از ویژگی‌هایی مانند نصب خودکار وردپرس، ویژگی‌های امنیتی، مرحله‌بندی و شبیه‌سازی، به‌روزرسانی‌های هوشمند، و مدیریت پلاگین و تم لذت ببرند.

اینها تنها تعدادی از ویژگی های جعبه ابزار وردپرس هستند و بیش از یک گزینه جعبه ابزار وردپرس در سرورهای cPanel و Plesk وجود دارد، بنابراین حتماً جعبه ابزار وردپرس: راه حل کامل مدیریت وردپرس را بخوانید.برای نگاهی دقیق تر به بسیاری از ویژگی های جعبه ابزار وردپرس.

ویژگی های جدید

برای پشتیبانی از جعبه ابزار وردپرس WHMCS 8.2، ما تمام مراحل لازم را انجام دادیم تا فروش را بدون استرس انجام دهیم و فرآیند تهیه را خودکار کنیم. یک ویژگی جدید در WHMCS، افزونه های از پیش تعریف شده، به شما کمک می کند تا افزونه های جعبه ابزار وردپرس را تنها با چند کلیک ایجاد کنید. از آنجایی که هر افزونه از پیش تعریف شده شامل تنظیمات از پیش پر شده است، تنها چیزی که لازم است پیکربندی قیمت است، و سپس همه چیز برای فروش آماده است.

در حال حاضر، WHMCS به شما امکان می دهد فروش جعبه ابزار وردپرس را با استفاده از یک افزونه از پیش تعریف شده، پیکربندی شده با تمام تنظیمات مورد نیاز، تنظیم کنید تا افزونه ای برای فروش ایجاد کنید. انجام آن ساده است.


فقط روی افزونه از پیش تعریف شده کلیک کنید، به صفحه بعد بروید، قیمت را پیکربندی کنید و ذخیره کنید. برخی از تنظیمات دیگر را می توان تغییر داد، اما مطمئن شوید که ماژول ثابت می ماند، زیرا جعبه ابزار وردپرس مخصوص کنترل پنل است.

جعبه ابزار وردپرس در ناحیه مشتری

مشتریان از کجا می توانند اطلاعات بیشتری در مورد جعبه ابزار وردپرس پیدا کنند و خرید کنند؟ مکان‌های مختلفی در ناحیه مشتری WHMCS وجود دارد که جعبه ابزار وردپرس در آنها ظاهر می‌شود و اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان به راحتی افزونه را در زمینه محصولات واجد شرایط می‌بینند. در هر مرحله از راه، هنگام فروش جعبه ابزار وردپرس با WHMCS، مطمئن خواهیم شد که مشتریان شما یک تجربه خرید مناسب دارند.

هنگامی که آنها به بخش Client Area وارد می شوند، منوی Websites & Security یک پیوند مستقیم به یک صفحه فرود جعبه ابزار وردپرس از پیش ساخته شده در اختیار مشتریان قرار می دهد. (برای مشتریانی که احراز هویت نشده اند، این در منوی فروشگاه خواهد بود .) این صفحه فرود تمام جزئیات را ارائه می دهد تا نشان دهد که جعبه ابزار وردپرس واقعا یک سیستم مدیریت کامل وردپرس است.


در پایین صفحه فرود، WHMCS همه محصولات و خدمات حساب مشتری را با خدمات نامناسب به‌عنوان غیرقابل دسترس نشان می‌دهد.


هنگامی که آنها یک محصول میزبانی واجد شرایط را خریداری می کنند، چه وارد شده باشند یا نه، افزونه WordPress Toolkit برای انتخاب به عنوان بخشی از فرآیند سفارش در دسترس خواهد بود.


البته، ما یک قالب ایمیل خوشامدگویی برای ارسال پس از هر فروش قرار داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان اطلاعاتی در مورد نحوه دسترسی به ابزار مدیریت جدید وردپرس خود و کارهای بعدی دارند.

بعد از خرید

هنگامی که مشتری یکی از گزینه های ممتاز جعبه ابزار وردپرس را خریداری کرد، تمام ویژگی هایی که مشاهده می کند برای استفاده در دسترس خواهند بود. با این حال، هنگام استفاده از WordPress Toolkit Lite، ویژگی‌های ممتاز، مانند مرحله‌بندی و شبیه‌سازی، با نماد قفل نمایش داده می‌شوند که نشان می‌دهد در حال حاضر در دسترس نیستند.


اگر مشتری روی یک ویژگی در دسترس کلیک کند، بنری را می بیند که ارتقاء را ارائه می دهد.


هنگام فروش جعبه ابزار وردپرس بدون استفاده از WHMCS، خریددکمه بالا به وب‌سایت cPanel یا Plesk برای جعبه ابزار وردپرس پیوند می‌خورد، که عمدتاً در مورد مجوز جعبه ابزار وردپرس در سطح سرور بحث می‌کند. با این حال، هنگام فروش از طریق WHMCS، آن دکمه را (با استفاده از پیوندهای برنامه) تغییر می دهیم تا Single Sign-On را در ناحیه مشتری WHMCS انجام دهیم و مستقیماً به صفحه فرود جعبه ابزار WordPress بروید. WHMCS حتی جعبه ابزار WordPress را برای حساب میزبانی که مشتری از آن احراز هویت کرده است، از پیش انتخاب کرده و آن را به سبد خرید اضافه می کند.

برای صورتحساب، تنظیمات از پیش تعیین شده افزونه از تناسب آن با سرویس میزبانی مرتبط (والد) اطمینان حاصل می کند. این بدان معنی است که آنها یک صورتحساب واحد برای هر دو میزبان و جعبه ابزار وردپرس دریافت خواهند کرد.

WHMCS همه موارد لازم برای تنظیم جعبه ابزار وردپرس را در حساب های میزبانی خودکار انجام می دهد. پس از آن، آنها می توانند از Single Sign-On برای دسترسی به جعبه ابزار وردپرس در حساب cPanel یا Plesk خود مستقیماً از ناحیه مشتری WHMCS استفاده کنند.

بهترین راه برای فروش جعبه ابزار وردپرس

جعبه ابزار وردپرس و WHMCS کاملاً جفت می شوند تا نیازهای کاربران وردپرس را برآورده کنند. WHMCS مستقیماً با cPanel و Plesk همکاری کرده است تا اطمینان حاصل کند که پیاده سازی ما نیازهای شما را به خوبی برآورده می کند، بنابراین ما مطمئن هستیم که هیچ کس فروش جعبه ابزار وردپرس را آسان تر از شما با WHMCS نمی کند.

می‌توانید این مراحل را دنبال کنید تا همه چیز را روی سرورهای cPanel یا Plesk خود تنظیم کنید:
نصب از طریق cPanel و WHM. نصب از طریق پلسک راه اندازی فروش افزونه وردپرس Toolkit در WHMCS.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه