WHMCS فارسی

دموی آنلاین

معرفی قالب Twenty-One

معرفی قالب Twenty-One

WHMCS 8.1 شامل یک موضوع سیستم جدید به نام بیست و یک است که تجربه مشتریان شما را در سراسر منطقه مشتری WHMCS ارتقا می دهد. ما ظاهر و ظاهر هر صفحه را به روز کرده ایم و آن را با طراحی مبتنی بر بخش مدرن سازی کرده ایم، که به وضوح محتوا را به بخش هایی با قابلیت هضم آسان تقسیم می کنیم. Twenty-One همچنین تجربه را برای کاربران موبایل و تبلت، با بهبودهای پاسخگو که قابلیت استفاده را در همه اندازه‌های صفحه افزایش می‌دهد، افزایش می‌دهد.

یک صفحه اصلی جدید

صفحه اصلی Client Area اکنون یک صفحه فرود روشن تر و تمیزتر برای مشتریان شما است. ما سخت کار کرده ایم تا به انواع مختلف کاربران پاسخ دهیم و صفحه را برای همه مشتریان شما مفید کنیم.

 

مشتریان جدید به راحتی می توانند آنچه را که برای سفارش دامنه ها و خدمات نیاز دارند، پیدا کنند، که تا حدی توسط گروه های محصولی که به راحتی قابل یافتن هستند فعال شده است. برای مشتریان فعلی که نیاز به کمک دارند، بخش‌های اختصاصی ارسال یک بلیط پشتیبانی یا یافتن مقالات پایگاه دانش را آسان می‌کند. وقتی آنها آماده انجام اقدامات مربوط به حساب مانند پرداخت و مدیریت دامنه ها و خدمات هستند، پیدا کردن همه چیزهایی که نیاز دارند آسان خواهد بود، همه چیز در دسترس آنهاست.

در هر صفحه

در هر صفحه از WHMCS Client Area، اضافات و تغییرات دیگر را خواهید یافت، اگرچه بیشتر ناوبری پایه یکسان است. سربرگ و پاورقی اکنون حاوی عناصر جدید و مفیدی هستند.

هنگامی که مشتریان وارد سیستم می شوند، یک نوار اضافی در بالای صفحه می بینند. اعلان‌ها در سمت چپ نمایش داده می‌شوند و در سمت راست، می‌توانید نام حسابی را که در حال حاضر انتخاب کرده‌اید، با گزینه‌ای برای جابه‌جایی بین حساب‌هایی که کاربر وارد شده می‌تواند به آنها دسترسی داشته باشد، مشاهده کنید. یک کادر جستجوی جدید در زیر، در دسترس باشد، چه مشتری وارد شده باشد یا نه، یافتن چیزها را در پایگاه دانش شما آسان می‌کند.

در پاورقی، اکنون می توانید به راحتی آیکون های رسانه های اجتماعی را با استفاده از تنظیمات در قسمت مدیریت اضافه کنید. همچنین کنترل‌های زبان و واحد پول ترجیحی را در پاورقی که در هر صفحه موجود است، پیدا خواهید کرد.

جستجوی دامنه بهبود یافته

در صفحه اول شما، جستجوی دامنه به لطف فضایی که به تازگی برای Spotlight TLD ها اضافه شده است، دارای یک ظاهر طراحی پیش فرض خنثی با پخش شدن رنگ است . ما همچنین پیوندی را در اینجا به لیست قیمت دامنه اضافه می کنیم.

منطقه پشتیبانی بهتر

وقتی مشتریان شما با بلیط های پشتیبانی خود کار می کنند، از ظاهر و ظاهر بهبود یافته و همچنین برخی به روز رسانی های عالی برای سازماندهی مجدد محتوا لذت خواهند برد.

 

کادر پاسخ در صفحات تیکت پشتیبانی به پایین صفحه منتقل شده است (اما نگران نباشید، دکمه‌های پاسخ شما را از هر نقطه‌ای از صفحه به آنجا می‌برد). همچنین استایل جدیدی برای پاسخ‌ها اضافه کردیم و سیستم آپلود فایل و پیوست را به‌روزرسانی کردیم تا پیوست‌ها در صفحه برجسته شوند.

 

 

پایگاه دانش و صفحات دانلود شما نیز با ظاهری تازه و طراحی روشن تر به روز شده اند.

هشدارهای وضعیت شبکه مدرن

در موضوعات قبلی مانند Six، یافتن پیام‌های وضعیت شبکه سخت‌تر بود. اکنون آنها به طور خودکار در بالای هر صفحه در یک نوار اعلان جدید ظاهر می شوند. رنگ نوار بسته به وضعیت مشکل تغییر می‌کند، با نشانه‌های واضحی از اینکه چه زمانی مشکل دارید، در حال انجام تعمیرات هستید یا زمان‌بندی تعمیر و نگهداری در آینده دارید.

 

 

با کلیک کردن روی آن، مشتریان شما به صفحه اصلی وضعیت شبکه می‌روند، جایی که آنها می‌توانند پست‌های وضعیت شبکه دقیق و نمای کلی وضعیت سرور را مشاهده کنند.

Bootstrap 4 و سایر بهبودهای توسعه تم

در حین توسعه بیست و یک، ما تلاش کردیم تا طراحی تم را انعطاف‌پذیر نگه داریم و پتانسیل طراحی بیشتری را برای طراحان تم سفارشی فراهم کنیم. Twenty-One از یک پالت رنگ خنثی با رنگ‌های خاکستری و لهجه‌های بی‌صدا استفاده می‌کند که سفارشی‌سازی آن را با به‌روزرسانی‌های ساده CSS آسان می‌کند.

ما Bootstrap 4 را برای این موضوع انتخاب کردیم زیرا به ما اجازه می‌دهد یک تجربه طراحی واکنش‌گرا و دقیق ایجاد کنیم. تفاوت‌های زیادی بین چیدمان و کلاس‌های Bootstrap 4 (بیست و یک) و Bootstrap 3 (شش) وجود دارد، اما ما زمان بیشتری را صرف کرده‌ایم تا مطمئن شویم این تفاوت‌ها هرگز با هم برخورد نکنند. ما مطمئن شده ایم که همه قالب های فرم سفارش ارسال شده توسط WHMCS با هر دو موضوع سیستم یکپارچه کار می کنند. ما همچنین در حال کار بر روی حفظ Bootstrap 3 و 4 به روشی پایدار در حین حرکت به جلو هستیم: انتشار این موضوع جدید به این معنی است که ما از نه یک بلکه دو موضوع برای حداقل یک سال (و احتمالاً بیشتر) پشتیبانی می کنیم. با این حال، با پهنای باند توسعه بیشتر و آمادگی برای پشتیبانی، آماده پاسخگویی به این چالش هستیم.

برای استفاده از Bootstrap 4 برای تم های سفارشی خود نیازی به انجام کار خاصی ندارید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد توسعه تم های سفارشی در مستندات برنامه نویس ما بیابید یا در وب سایت Bootstrap درباره Bootstrap 4 اطلاعات بیشتری کسب کنید .

شروع به استفاده از بیست و یک کنید

تغییر به

 

بیست و یک آسان است. پس از انتقال به WHMCS 8.1، کافیست به Configuration > System Settings > General Settings بروید ، برگه General را انتخاب کنید و Twenty-One را به عنوان موضوع سیستم خود انتخاب کنید .

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه