WHMCS فارسی

دموی آنلاین

نحوه استفاده از عملکرد کاربران و حساب های جدید در WHMCS 8.0

WHMCS 8.0 | نحوه استفاده از عملکرد کاربران و حساب های جدید

سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن یک فرد می تواند نیاز به کار و مدیریت بیش از یک حساب مشتری با یک شرکت میزبانی وب داشته باشد.

به عنوان مثال زمانی که فردی خدمات مرتبط با یک کسب و کار دارد و همچنین مایل است از خدمات همان شرکت شخصا استفاده کند، یا زمانی که فردی چندین کسب و کار مختلف را مدیریت یا کار می کند. سناریوی رایج دیگر یک طراح وب یا توسعه دهنده وب است که به توانایی دسترسی و مدیریت وب سایت های مشتریان متعدد نیاز دارد.

سازگاری و مدیریت همه این سناریوها با عملکرد کاربران جدید که در WHMCS 8.0 معرفی شده است، بی نهایت آسان تر می شوند.

کاربران چیست؟

یک کاربر نماینده یک شخص است.

هر شخصی که به توانایی ورود به ناحیه مشتری یک میزبان وب مجهز به WHMCS نیاز دارد، به یک حساب کاربری نیاز دارد، و هر کاربر می‌تواند به تعداد حساب‌های مشتری متفاوتی که نیاز دارد، مرتبط شود و دسترسی و مجوزهای آن را تعریف کند.

حساب مشتری نشان دهنده یک کسب و کار یا نهاد دیگری است که طرف قابل پرداخت است.

برای کاربران خانگی/شخصی، حساب کاربری و مشتری معمولاً یک موجودیت نهایی هستند، اما معرفی مفهوم کاربران قدرت و انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری را برای کسانی که به آن نیاز دارند، و برای کسانی که نیاز ندارند، ایجاد می‌کند.

چرا به کاربران نیاز دارم؟

کاربران دسترسی را برای افرادی که از خدمات شرکت شما استفاده می کنند ساده می کنند:

  • هر فرد فقط باید یک مجموعه از اعتبارنامه ها را به ازای هر ارائه دهنده میزبانی WHMCS که با آن کار می کند به خاطر بسپارد
  • جدا کردن خدماتی که برای نهادهای مختلف تهیه می‌کنید، چه کسب‌وکارهای مختلف، چه کسب‌وکار در مقابل شخصی، ساده می‌شود.
  • جابه‌جایی بین هر یک از حساب‌های مشتری که به آن‌ها دسترسی دارید، سریع‌تر و آسان‌تر است
  • ایده آل برای طراحان وب، توسعه دهندگان وب و آژانس های دیجیتال که نیاز به دسترسی برای مدیریت بسیاری از حساب های میزبانی مختلف دارند.

 

چه اتفاقی برای حساب‌های فرعی افتاد؟

کاربران عملکرد زیر حساب‌های قبلی را جایگزین می‌کنند.

به عنوان بخشی از ارتقا به WHMCS 8.0، همه حساب‌های فرعی به حساب‌های کاربری معادل با همان اعتبار ورود، حقوق دسترسی و مجوزهایی که حساب فرعی قبلاً داشت، منتقل می‌شوند.

چگونه می توانم ورود به حساب فرعی خود را یکپارچه کنم؟

یکی از اشکالات عمده مدل Sub-Account، و یکی از مزایای بسیاری از مدل جدید کاربر، این است که با Sub-Accounts، یک فرد می تواند در نهایت با چندین آدرس ایمیل و ترکیب اعتبار رمز عبور برای همه موارد مختلف مواجه شود. حساب‌های فرعی که برای دسترسی به حساب‌های مشتری و مدیریت آن‌ها نیاز دارند.

در نتیجه، از آنجایی که ایمیل‌ها باید منحصربه‌فرد باشند، نمی‌توان آن حساب‌های فرعی را که به یک فرد خاص مربوط می‌شوند شناسایی خودکار کرد، و بنابراین پس از ارتقاء به WHMCS 8.0، کسانی که به چندین حساب مشتری دسترسی دارند احتمالاً تمایل خواهند داشت. برای ادغام آن ها در یک حساب کاربری واحد. در اینجا نحوه انجام این کار به این صورت است:

1. یک حساب کاربری انتخاب کنید– به عنوان بخشی از ارتقاء به WHMCS 8.0، یک حساب کاربری برای هر ورود به حساب کاربری یا حساب فرعی که قبل از ارتقا وجود داشته است ایجاد می شود. بنابراین اولین قدم این است که حساب کاربری را انتخاب کنید که می‌خواهید از آن برای حرکت رو به جلو استفاده کنید. یک حساب کاربری با آدرس ایمیل شناسایی می شود.

2. درخواست دسترسی – هر حساب مشتری یک مالک دارد. این معمولاً شخصی است که برای اولین بار حساب را ایجاد کرده است و نقطه تماس اصلی آن را نشان می دهد. شما باید از این کاربر بخواهید تا برای شما دعوت نامه ای برای دسترسی و مدیریت حساب خود ارسال کند. آنها قادر خواهند بود مجوزهایی را که هنگام انجام این کار خواهید داشت را تنظیم کنند.
3. دعوت را بپذیرید– هنگامی که مالک حساب مشتری دعوت را آغاز کرد، ایمیلی حاوی پیوندی دریافت خواهید کرد که می توان از آن برای پذیرش دعوت استفاده کرد. آن پیوند را دنبال کنید و با استفاده از اعتبار حساب کاربری که می‌خواهید هر بار که به WHMCS وارد می‌شوید از آن استفاده کنید، وارد شوید.
4. فرآیند را تکرار کنید – مراحل 2 و 3 بالا را برای هر یک از حساب های مشتری که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید تکرار کنید. پس از انجام این مراحل، کار شما تمام شده است. اکنون هر بار که وارد می‌شوید، فهرستی از حساب‌های مشتری برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید و می‌توانید در هر زمان با رفتن به نمایه > تغییر حساب، حساب خود را تغییر دهید.

ما مطمئن هستیم که کاربران شما این راحتی اضافه شده را مفید خواهند یافت، و اگر در مورد کاربران، حساب های مشتری یا هر یک از قابلیت های جدید دیگر در WHMCS 8.0 سؤالی دارید، از شما دعوت می کنیم در نظرات زیر از آنها بپرسید.

WHMCS 8.0 برای دانلود، نصب و ارتقا به امروز در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر به

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه