WHMCS فارسی

دموی آنلاین

ویژگی های جدید برای کاربران Stripe در WHMCS 8.2

جدید در WHMCS 8.2: ویژگی های جدید برای کاربران Stripe

موجودی درگاه پرداخت شما همه چیز را در مورد اینکه کسب و کار شما کجا بوده و به کجا می رود می گوید… و وقتی وارد WHMCS می شوید، احتمالاً در ذهن شماست. در WHMCS 8.2، نمایش موجودی درگاه پرداخت را در ناحیه مدیریت WHMCS امکان پذیر کرده ایم. حتی بهتر از آن، اگر از Stripe استفاده می‌کنید، با نمایش‌های موجودی جدید و بهبودیافته در قسمت مدیریت و ویجت جدید داشبورد Admin Area، به شما کمک می‌کنیم که موجودی‌های خود را سریع‌تر بررسی کنید و از هر تغییری آگاه باشید.

نوار در WHMCS

از قبل می‌توانید از Stripe در WHMCS برای قبولی ایمن و ایمن پرداخت‌ها استفاده کنید. و پرداخت‌های ایمن را با ارزهای مختلف بپذیرید، کارت‌های اعتباری را به‌طور ایمن با ذخیره‌سازی توکن‌شده ذخیره کنید و از انطباق با PCI اطمینان حاصل کنید. پرداخت‌ها می‌تواند به شکل کارت‌های اعتباری، کیف پول دیجیتال و بدهی مستقیم از طریق ACH و SEPA باشد و بازپرداخت و پرداخت‌های مکرر به صورت خودکار انجام می‌شود.

به راحتی می توان فهمید که چرا Stripe یکی از محبوب ترین ادغام های ما است.

جدید در WHMCS 8.2

بنابراین، با وجود همه این موارد در حال حاضر، چه چیز جدیدی برای WHMCS 8.2 وجود دارد؟ در WHMCS 8.2، کار با Stripe (و سایر درگاه‌های پرداخت) را آسان‌تر می‌کنیم.


اگر Stripe را فعال کرده باشید، اکنون موجودی حساب و اطلاعات تراکنش را در سرتاسر Admin Area مشاهده خواهید کرد، مطمئن شوید که می‌توانید همه چیز را در زمان واقعی بررسی کنید و دقیقاً بدانید که پولتان کجاست.


در داشبورد Admin Area، یک ویجت جدید Stripe Balance به شما امکان می‌دهد تا موجودی‌های موجود و معلق را فوراً هنگام ورود به سیستم مشاهده کنید.


در لیست تراکنش‌ها، هر یک از موجودی دروازه شما ظاهر می شود، و در جزئیات مربوط به تراکنش های جداگانه، می توانید اطلاعات دروازه را نیز مشاهده کنید. به‌طور پیش‌فرض، Stripe و PayPal Basic هستند، اما می‌توانید آن را به گونه‌ای سفارشی کنید که حاوی اطلاعات اضافی برای نمایش برای تراکنش‌های فردی باشد.

مراحل بعدی

پس از ارتقاء، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. می توانید از این قابلیت با Stripe و برای لیست تراکنش ها، PayPal Basic بلافاصله استفاده کنید. توسعه دهندگان باید به زودی به یک پست وبلاگ توجه داشته باشند که کلاس های جدید را برای این کار معرفی می کند و چگونه می توانید از آنها با هر درگاه پرداخت استفاده کنید.

شایان ذکر است که همه اینها به صورت پیش فرض برای Full Administrators ظاهر می شود. سایر نقش‌های سرپرست از شما می‌خواهد که یک تنظیم مجوز جدید View Gateway Balance Totals را فعال کنید ، که تضمین می‌کند فقط کارکنانی که نیاز دارند می‌توانند این اطلاعات مالی را مشاهده کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ادغام Stripe ما و ویژگی‌های متعدد آن، به‌علاوه اطلاعات مربوط به تغییرات WHMCS 8.2، Stripe را در فهرست برنامه‌ها و ادغام‌های ما ببینید یااسناد ما را بررسی کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WHMCS 8.2 و چیزهای جدید دیگر، لطفاً به https://preview.whmcs.com/ مراجعه کنید.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9.0 فارسی منتشر شد

نسخه WHMCS 8.9.0 فارسی در دو نسخه نال و رسمی عرضه شد در این نسخه نزدیک به 100 درصد فایل های زبان فارسی سازی شده

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.9 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان دهنده پایان آزمایش پیش تولید است و WHMCS 8.9 اکنون نسخه توصیه

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه