WHMCS فارسی

دموی آنلاین

پشتیبانی از PHP 8 در WHMCS

پشتیبانی از PHP 8 را در WHMCS به روز کنید

در WHMCS، ما سخت کار می کنیم تا محصول (و پایگاه کد) خود را به روز نگه داریم. ما می خواهیم بهترین محصول ممکن و پشتیبانی مشتری را برای شما ارائه دهیم و در عین حال عملکرد عالی را نیز ارائه دهیم. در سال گذشته، این به معنای افزودن پشتیبانی POP3 OAuth2 برای Google، پیاده‌سازی Bootstrap 4 در ناحیه مشتری، تغییرات در پشتیبانی PHP ما و موارد دیگر بود.

پشتیبانی از نسخه پی اچ پی ما به ویژه حیاتی است. WHMCS با استفاده از PHP، هم به صورت بومی و هم اغلب در سفارشی سازی های شخص ثالث شما کار می کند. سال گذشته، در WHMCS 8.0، پشتیبانی از PHP 7.4 را اضافه کردیم و PHP 5.6، 7.0 و 7.1 را حذف کردیم و گام بزرگی در تلاش‌های مداوم خود برای جلوتر ماندن از منحنی برداشتیم.

درخواست پشتیبانی از PHP

اخیراً مشتریانی مانند شما برای به‌روزرسانی‌های بیشتر پشتیبانی PHP با ما تماس گرفته‌اند. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما تمام اطلاعات مربوط به این بخش مهم از تکامل مداوم WHMCS را دارید.

در حال حاضر، با اتمام انتشار WHMCS 8.2، WHMCS می تواند بر روی PHP 7.2، 7.3 و 7.4 اجرا شود. گام بعدی برای ما PHP 8 خواهد بود (حتی تا آنجا که ممکن است کار توسعه برای آن آماده است) اما پیاده سازی و انتشار آن یک مانع بزرگ است. این متاسفانه به دلیل ionCube و پشتیبانی آن از نسخه های جدید PHP است. دامنه فعلی پشتیبانی PHP ما با جدیدترین نسخه های ionCube سازگار است. با این حال، ناسازگاری ionCube با PHP 8 یک محدودیت عمده است که ما را از پیشروی بیشتر باز می دارد.

PHP 8 نزدیک به ابتدای سال در دسترس عمومی قرار گرفت. مشتریان ما می‌خواهند نسخه‌های PHP پشتیبانی‌شده را به دلایل مهم مختلفی در وب‌استاک خود اجرا کنند و ما صدای شما را می‌شنویم! مایلیم به شما بگوییم که به زودی این مورد را خواهید دید، اما در حال حاضر، توانایی ما برای پشتیبانی از PHP 8 کاملاً وابسته به ionCube است که ابتدا به‌روزرسانی‌های لازم را اعمال کند.

ionCube و WHMCS

چرا WHMCS به ionCube وابستگی دارد؟ ionCube برای عملکرد، محافظت و اجرای الزامات مجوز، و اطمینان از اینکه ارتقاها بدون مشکل پیش می روند، از جمله مزایای دیگر، حیاتی است. ionCube همچنین در هنگام ارسال یک بلیط پشتیبانی به ما در این فرآیند کمک می کند. پشتیبانی WHMCS می‌تواند تأیید کند که نصب شما از همان کد اصلی که ما ارسال می‌کنیم استفاده می‌کند و تغییری نکرده است. (البته این در مورد سفارشی سازی های پشتیبانی شده صدق نمی کند.)

همانطور که می بینید، ionCube یک قطعه مهم از پازل توسعه نرم افزار است، به همین دلیل است که ما نمی توانیم پشتیبانی از PHP 8 را تا زمانی که نتوانیم آن را با نسخه به روز ionCube آزمایش کنیم، منتشر کنیم. مهم است که ionCube به به روز رسانی محصولات خود برای این نسخه های جدیدتر PHP ادامه دهد. از آنجایی که ionCube توسط WHMCS توسعه داده نشده است، و از آنجایی که ionCube برنامه های توسعه خود را اعلام نکرده است، در حال حاضر نمی توانیم جدول زمانی برای PHP 8 ارائه کنیم.

در آینده

در حرکت رو به جلو، WHMCS به نظارت بر وضعیت ionCube ادامه می دهد و اطمینان حاصل می کند که پایگاه کد ما برای انتقال سریع و آسان به پشتیبانی PHP 8 به محض امکان پذیر شدن، آماده است. هنگامی که PHP 8 پشتیبانی می شود، ما قصد داریم تا جایی که می توانیم سریع حرکت کنیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که نیازهای شما را برآورده می کنیم. توسعه دهندگان ما در حال حاضر از بازی جلوتر هستند و تغییرات ما برای پشتیبانی از PHP 8 از قبل آماده و آماده شده است. ما فقط منتظر آخرین قطعه از پازل هستیم.

ما همیشه می‌خواهیم تا زمانی که بتوانیم، وسیع‌ترین پشتیبانی ممکن از PHP را، هم برای نسخه‌های جدید PHP و هم برای نسخه‌هایی که به پایان زندگی نزدیک می‌شوند، ارائه کنیم. PHP 8 برای کمک به اجرای سریعتر و کارآمدتر WHMCS بهبود عملکرد را به همراه خواهد داشت، بنابراین ما مشتاق هستیم که آن را در اسرع وقت به لیست نسخه های PHP پشتیبانی شده اضافه کنیم.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه