قوانین و مقررات

قوانین استفاده از خدمات و محصولات سایت

جهت ایفای حقوق مشتری و مجموعه WHMCS فارسی , قبول قوانین زیر الزامی می باشد

# این قوانین بین مجموعه WHMCS فارسی و مشتریان لازم الاجرا می باشد
# مجموعه WHMCS فارسی این حق را دارد در صورت نیاز قوانین این صفحه را بروز یا اصلاح نماید تا بتواند خدمات مطلوب تری در اختیار مشتریان قرار دهد.
# مجموعه WHMCS فارسی این حق را دارد هر زمان بخواهد، محصول یا محصولاتی را از حالت انتشار و بروزرسانی خارج نماید و مشتری نسبت به این موضوع نمی تواند اعتراضی داشته باشد.
# با قبول شرایط، مشتری مسئول بوده تا قوانین سایت را بصورت دوره ای مطالعه نماید.

۱- محصولات پس از خرید بصورت خودکار در اختیار مشتری قرار می گیرند. در صورت بروز مشکل مشتری می تواند با واحد فروش و پشتیبان سایت در ارتباط باشد تا در حداقل زمان به سرویس دسترسی داشته باشد.
۲- کلیه محصولات سایت از زمان انتشار محصولات در سایت، دارای یک سال پشتیبانی و بروزرسانی بصورت رایگان می باشند و پس از آن مجموعه WHMCS فارسی مختار به ارائه بروزرسانی می باشد.
۳- در صورت عدم تمدید سرویس، لایسنس و محصول شما غیرفعال می شود و به آن دسترسی نخواهید داشت، مگر در صورت تمدید مجدد سرویس.
۴- پشتیبانی صرفا در خصوص محصولات تولید شده سایت و در صورت فعال بودن سرویس انجام می شود.
۵- تضمین می کنیم کلیه نسخه های WHMCS بصورت مستقیم از سرور سایت اصلی دانلود شده و پس از فارسی سازی، راستچین سازی، افزودن قالب ها و افزونه های کاربردی در اختیار شما قرار گرفته می شود.
۶- پشتیبانی از محصولات تنها از طریق ارسال تیکت به واحد مربوطه امکانپذیر می باشد. به تیکت ها با عنوان نامشخص یا دپارتمان اشتباه با تاخیر پاسخگویی خواهد شد. تیکت های غیر مرتبط با محصولات نیز بصورت خودکار بسته خواهند شد.
۷- کلیه محصولات سایت بصورت کد شده و لایسنس گذاری ارائه می شود. البته قالب ها امکان شخصی سازی سورس را دارا می باشند.
۸- عودت هزینه یک محصول صرفا در صورت دارا بودن مشکل فنی و عدم رفع آن توسط مجموعه WHMCS فارسی طی ۱ تا ۷ روز پس از خرید آن امکانپذیر می باشد.
۹- امکان لغو  یا عودت وجه یک محصول که بیش از یک ماه از آن گذشته و به هر دلیلی با نسخه جدید سازگار نیست. امکانپذیر نمی باشد.
۱۰- توجه داشته باشید ما پشتیبان سیستم WHMCS نمی باشیم و مسئولیتی در خصوص مشکلات سایت شما نداریم، اما تا جایی که بتوانیم شما را در حل مشکلات همراهی خواهیم کرد.
۱۱- نسخه های خریداری شده عملا رایگان می باشند و شما صرفا بابت قالب مدیریت، فارسی ساز و اصلاحات کلی این مبلغ را پرداخت می کنید و مجموعه ما صرفا در خصوص این موارد مسئولیت دارند و شما رو پشتیبانی خواهند کرد.

تعهدات مشتریان

۱- مشتریان حق انتشار محصولات را در اینترنت ندارند. در صورت مشاهده، حساب مشتری مسدود و در صورت نیاز پیگیری قانونی خواهد شد.
۲- مشتریان حق انتشار محصولات را در سایت خود ندارند. در صورت مشاهده، حساب مشتری مسدود و در صورت نیاز پیگیری قانونی خواهد شد.
۳- رعایت حقوق کپی رایت محصولات الزامی بوده و در صورت عدم رعایت کپی رایت، پشتیبانی از محصول نقض شده به پایان می رسد.
۵- در صورت استفاده از محصولات کپی یا نال شده مجموعه WHMCS فارسی، حساب مشتری مسدود و کلیه سرویس ها برای همیشه لغو خواهند شد.
۴- خدمات فنی شامل هزینه بوده که شامل خدمات فنی و عیب یابی می باشند. در صورت پرداخت هزینه خدمات که قبلا توسط واحد مربوطه اعلام می شود، قابل انجام می باشد.
۵- واحد پشتیبانی بصورت ۲۴ ساعته فعال می باشد و پاسخگویی به تیکت ها با در نظر گرفتن حداقل زمان، بین ۵ دقیقه الی ۴۸ ساعت می باشد. ( تیکت هایی که منتظر انتشار بروزرسانی می باشند یا نیاز به بررسی بیشتری دارند ممکن هست تا ۷ روز کاری زمان ببرند )
۶- مشتری موظف می باشد با اطلاعات واقعی و صحیح در سایت ثبت نام نماید. در صورت مشاهده حساب با اطلاعات ناقص، نامفهوم یا اشتباه، حساب کاربر مسدود می شود و صرفا پس از ارسال مدارک و تایید حساب فعال می شود.
۷- استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری ممنون بوده و در صورت مشاهده IP های غیر معمول یا گزارش حساب مشتری برای همیشه مسدود خواهد شد.

در نهایت، کلیه اطلاعات ارسال توسط مشتریان نزد WHMCS فارسی محفوظ می باشد، اما مشتری موظف است پس از رفع مشکلات یا اجرای خدمات، این اطلاعات را اصلاح نماید. قوانین در این صفحه با توجه به سیاست های مجموعه، جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات بصورت دوره ای بروزرسانی می شود. لازم هست این قوانین را مجدد مطالعه بفرمایید. افتخار می کنیم بتوانیم به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم و محصولاتی با کیفیت همراه با پشتیبانی مناسب به شما ارائه نماییم