تیم رسمی Whmcs

چرا WHMCS فارسی ؟

ما در مجموعه WHMCS فارسی با در نظر گرفتن محدودیت های این سیستم در ایران بخصوص در در حوزه پشتیبانی تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا با افتخار نیاز شما را با تولید محصولات ایرانی و با کیفیت به همراه پشتیبانی خوب برآورده سازیم.

ما نیاز شما را میدانیم و در کنار شما خواهیم بود.

با احترام،

مدیریت مجموعه WHMCS فارسی

ماموریت ما این است که همه جنبه های عملیات برای شرکت های میزبانی وب را ساده سازی و خودکار سازی کنیم. همه چیز را از ثبت نام مشتری، تهیه، مدیریت و پشتیبانی WHMCS فراهم می کند یک پلت فرم متمرکز برای مدیریت کسب و کار میزبانی وب خود را به طوری که کارهای روزمره سریع تر و آسان تر و کارآمدتر است. “
مت پاو، مدیر عامل شرکت WHMCS

داستان WHMCS در سال ۲۰۰۳ شروع شد، زمانی که به عنوان مالک میزبانی وب خود، مت، بنیانگذار و مدیر عامل ما، ماموریتی را برای ایجاد چیزی بهتر انجام داد.

WHMCS با هدف یک راه حل یک مرحله ای، ارائه مدیریت مشتری، صورتحساب تکراری و ابزار پشتیبانی یکپارچه در یک پلت فرم تک متمرکز ایجاد شده است که کارهای روزانه را سریع تر، آسان تر و کارآمد تر می کند.

از سال ۲۰۰۵ متخصص خدمات میزبانی وب و خدمات دیجیتال، شرکت های میزبانی وب را قادر ساختیم تا بیشتر از عملیات خود را به صورت اتوماتیک، کاهش هزینه ها و ارائه تجربه بهتر به کاربران نهایی خود با توجه به پلت فرم یکپارچه ما.

WHMCS به واسطه چرخه پخش سریع ما و پلتفرم بسیار توسعه پذیر، محبوبیت کمپانی WHMCS را در میان جامعه میزبانی وب به عنوان یک پلتفرم قدرتمند، قابلیت غنی و بسیار قابل تنظیم و به لطف ماهیت باز و قابل گسترش پلاتفرم ما به دست آورد، انجمن میزبانی وب بسیار فعال.

امروز ما پلتفرم انتخابی برای اتوماسیون میزبانی وب هستیم. طیف گسترده ای از ادغام ها شامل استاندارد هایی از قبیل ادغام با تمام پانل های میزبانی وب پیشرو، ثبت دامنه و ارائه دهندگان سرویس ابری با پلت فرم هسته ای دارای ویژگی های غنی است که میزبان های میزبانی وب را فراهم می کند. با ابزارهایی که لازم است موفق شوند.