سوالات متداول

پاسخ به بسیاری از رایج ترین سوالات پیش فروش

عمومی

اگر سؤالی دارید که در اینجا پاسخ داده نشده است، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

WHMCS چیست؟

WHMCS یک راه حل جامع مدیریت، صورتحساب و پشتیبانی مشتری برای مشاغل آنلاین است. WHMCS برای مدیریت همه چیز از ثبت نام تا پایان کار، یک ابزار خودکارسازی و پشتیبانی قدرتمند است. برای اطلاعات بیشتر، اینجا را کلیک کنید

آیا WHMCS روی وب سرور من نصب شده است یا با شما میزبانی می شود؟

WHMCS یک پلت فرم خود میزبانی است که به شما کنترل کامل بر روی نصب و داده های مشتری خود می دهد. اگر برای نصب آن به کمک نیاز دارید، یکی از کارشناسان ما می تواند به شما در نصب کمک کند. برای اطلاعات بیشتر به خدمات ما مراجعه کنید.

الزامات سرور برای WHMCS چیست؟

در صورتی که سرور شما بتواند برنامه های PHP و MySQL را اجرا کند، باید بتوانید WHMCS را بدون هیچ مشکلی اجرا کنید. با این حال، لطفاً برای فهرست دقیق نیازهای سیستم به نیازهای سیستم ما مراجعه کنید.

آیا می توانم نصب خود را سفارشی کنم/آن را با بقیه وب سایتم مطابقت دهم؟

بله کاملاً. WHMCS طوری طراحی شده است که به راحتی قابل سفارشی سازی و ادغام یکپارچه در بقیه وب سایت شما باشد. قسمت جلویی - بخشی که مشتریان شما می‌توانند آن را ببینند - کاملاً قالب‌بندی شده است و برای ویرایش و سفارشی‌سازی شما در دسترس است.ادغام ها

WHMCS یک پلت فرم اتوماسیون است که با بسیاری از برنامه های مورد علاقه شما ادغام می شود.

آیا ماژول X پشتیبانی می شود؟

ما با بسیاری از برنامه‌ها و سرویس‌های شخص ثالث ادغام شده‌ایم و فهرست همیشه در حال افزایش است. برای اینکه ببینید آیا ارائه‌دهنده سرویس خاصی که می‌خواهید استفاده کنید پشتیبانی می‌شود، توصیه می‌کنیم اسناد و Marketplace.

اگر ماژول مورد نیاز من هنوز یکپارچه نشده باشد؟

همه APIهای ما باز و قابل دسترسی هستند، بنابراین ایجاد ماژول های اضافی برای WHMCS آسان است. همچنین توسعه دهندگان و شرکت های زیادی در آنجا وجود دارند که با پلتفرم WHMCS آشنا هستند و خدماتی را برای ایجاد ماژول ها ارائه می دهند، بنابراین کمک های زیادی در دسترس است.توسعه دهندگان

WHMCS یک پلت فرم بسیار انعطاف پذیر و قابل توسعه برای توسعه دهندگان است.

آیا می توانم WHMCS را با سیستم های موجود خود ادغام کنم؟

بله. WHMCS دارای API گسترده و سیستم قلاب است که شما را قادر می سازد تا اقداماتی را در داخل و خارج از WHMCS انجام دهید. با قلاب‌ها می‌توانید اقدامات اضافی را هنگام رخ دادن رویدادها در WHMCS انجام دهید و با استفاده از API می‌توانید وظایفی را در WHMCS که توسط سیستم‌های دیگر راه‌اندازی شده‌اند، اجرا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از تور ویژه برنامه‌نویس ما دیدن کنید.

من می خواهم یک ماژول برای WHMCS ایجاد کنم. چگونه آن را انجام دهم؟

اسناد برنامه‌نویس ما برای همه باز و قابل دسترسی است. می‌توانید آن را در https://developers.whmcs.com/ پیدا کنید. در برخی موارد، حتی ممکن است واجد شرایط مجوز توسعه رایگان باشید. با تیم فروش ما تماس بگیرید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

آیا می توانم قبل از پخش زنده یک کلید مجوز اضافی برای سرور آزمایشی خود داشته باشم؟

بله. ما می‌دانیم که کسب‌وکارها معمولاً دوست دارند به‌روزرسانی‌ها را برای سیستم‌های حیاتی کسب‌وکار آزمایش و مرحله‌بندی کنند، بنابراین همه کاربرانی که در برنامه‌های مجوز Plus ما یا بالاتر هستند، می‌توانند برای نصب ثانویه در یک محیط آزمایشی خصوصی، یک کلید مجوز توسعه درخواست کنند.پشتیبانی

ما از محصول خود با پشتیبانی باکیفیت بالا پشتیبانی می کنیم که 24x7 در دسترس است.

چگونه می توانم پشتیبانی دریافت کنم؟

همه مجوزهای ما شامل دسترسی به پشتیبانی فنی رایگان مبتنی بر بلیط است که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته ارائه می شود. ما همچنین منابع خودیاری زیادی از جمله مستندات گسترده، راهنمای کاربر و آموزش‌ها در دسترس داریم.

به‌روزرسانی‌های محصول چند بار منتشر می‌شوند؟

ما همواره در حال توسعه و بهبود محصول هستیم و قصد داریم هر سال 3 تا 4 نسخه اصلی جدید منتشر کنیم، که هر 3 تا 4 ماه یک بار است. در بین نسخه‌های اصلی، اغلب نسخه‌های نگهداری وجود دارد که حاوی به‌روزرسانی‌های کوچک‌تر و رفع اشکال هستند.چیزی را که به دنبالش بودید پیدا نکردید؟

لطفاً با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

تماس با ما