WHMCS فارسی

دموی آنلاین

Piping ایمیل برای موفقیت پشتیبانی

لوله کشی ایمیل برای موفقیت پشتیبانی

هنگامی که مشتری شما یک بلیط پشتیبانی ارسال می کند، می خواهید تجربه آنها تا حد امکان یکپارچه باشد. آنها قبلاً مشکلی دارند که باید حل شود، درست است؟ دیگر به آنها ندهیم!

اما گاهی اوقات، روند بلیط مانع می شود. با ارائه جایگزینی برای ارسال بلیط منطقه مشتری، لوله گذاری ایمیل می تواند به حل مشکل کمک کند.

Piping ایمیل چیست؟

Piping ایمیل قابلیتی است که به صورت خودکار ایمیل را به سیستم بلیط پشتیبانی وارد می کند. این به مشتریان شما اجازه می دهد بدون نیاز به ورود به بخش مشتری، بلیط ها را از طریق ایمیل باز کرده و به آنها پاسخ دهند.
شما می توانید بین دو روش Piping ایمیل یکی را انتخاب کنید: ارسال و وارد کردن POP3.

راه اندازی Forwarding

اگر روی سرور cPanel & WHM یا DirectAdmin هستید و ایمیل‌های شما از همان دامنه نصب WHMCS شما هستند، توصیه می‌کنیم از Forwarding استفاده کنید.

برای تنظیم این، به رابط ارسال ایمیل در کنترل پنل خود بروید و یک فوروارد جدید ایجاد کنید.

بسته به کنترل پنل خود، دستور ارسال یا مسیر را در قسمت Pipe to a Program قرار دهید . مطمئن شوید که مسیر موجود در دستور را به روز کنید تا مسیر صحیح فایل را در نصب WHMCS شما منعکس کند. می توانید این را در WHMCS در تنظیمات > تنظیمات سیستم > بخش های پشتیبانی بیابید .

شما باید این فرآیند را برای هر آدرس ایمیل دپارتمانی که می خواهید استفاده کنید تکرار کنید.

راه اندازی POP3 Importing

ما این روش را فقط در صورتی توصیه می کنیم که در cPanel & WHM یا DirectAdmin نباشید، یا اگر می خواهید ایمیل ها را از چندین دامنه ارسال کنید.

برای این کار، یک آدرس ایمیل برای هر بخش که می خواهید داشته باشید ایجاد کنید. سپس، باید /whmcs/crons/pop.phpهر پنج دقیقه یک cron job را در نصب WHMCS خود راه اندازی کنید. (مطمئن شوید که مسیر کامل آن فایل را پیدا کرده و از آن استفاده کنید!)

هنگامی که بخش‌های پشتیبانی خود را در مرحله بعدی راه‌اندازی می‌کنید، باید جزئیات هر آدرس ایمیل را در پیکربندی وارد کردن POP3 وارد کنید .

راه اندازی بخش های پشتیبانی

آخرین مرحله برای Piping ایمیل، راه اندازی بخش های پشتیبانی شما است. برای این کار، به تنظیمات > تنظیمات سیستم > بخش‌های پشتیبانی بروید .

برای هر بخش، از آدرس‌های ایمیلی که قبلاً تنظیم کرده‌اید استفاده کنید و مطمئن شوید که منحصر به فرد هستند. شما نمی توانید از یک آدرس برای چندین بخش استفاده کنید.

تنظیمات Pipe Replies Only به شما این امکان را می‌دهد که انتخاب کنید آیا بلیط‌های این بخش را می‌توان از طریق لوله‌گذاری ایمیل باز کرد یا اینکه فقط برای پاسخ به یک بلیط موجود در دسترس است.

اگر از روش ارسال ایمیل استفاده کرده اید، نیازی به وارد کردن POP3 نخواهید داشت، بنابراین مطمئن شوید که آن بخش تنظیمات را خالی بگذارید. در غیر این صورت، جزئیات مربوط به آدرس‌های ایمیلی را که تنظیم کرده‌اید در بخش تنظیمات وارد کردن POP3 در بالا وارد کنید.

تست Piping ایمیل

قبل از اینکه مشتریان شما شروع به استفاده از همه این موارد کنند، باید تنظیمات خود را تأیید کنید. توصیه می کنیم چند ایمیل آزمایشی ارسال کنید تا مطمئن شوید که درست تنظیم شده است. هنگامی که این کار را انجام می دهید، باید بررسی کنید که:

1. ایمیل آدرس کاربر مدیر را به عنوان فرستنده نشان نمی دهد.
2. اگر در حال آزمایش یک بخش پشتیبانی هستید که روی Clients Only تنظیم شده است، این بخش فقط از طریق آدرس ایمیلی که با یک مشتری موجود مرتبط است کار می کند.
3. گزارش ورود ایمیل بلیط به درستی ایمیل را به عنوان دریافت شده نشان می دهد.
4. هیچ مشکل یا خطا دیگری رخ نمی دهد.

برای بهترین نتایج، سعی کنید چندین ایمیل با استفاده از بخش ها و حساب های مختلف ارسال کنید تا مطمئن شوید که همه مشکلات احتمالی را پیدا کرده اید. اگر مشکلاتی پیدا کردید،عیب یابی مستندات مشکلات Piping ایمیل .

زمان بلیط

اکنون آماده باز کردن بلیط ها و دریافت پاسخ از طریق ایمیل هستید! اگر با مشکل مواجه شدید، دوباره این مراحل را طی کنید تا تنظیمات خود را برای مشکلات بررسی کنید.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9.0 فارسی منتشر شد

نسخه WHMCS 8.9.0 فارسی در دو نسخه نال و رسمی عرضه شد در این نسخه نزدیک به 100 درصد فایل های زبان فارسی سازی شده

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.9 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان دهنده پایان آزمایش پیش تولید است و WHMCS 8.9 اکنون نسخه توصیه

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه