WHMCS فارسی

دموی آنلاین

WHMCS به همراه PHP 8.1

WHMCS + PHP 8.1

با درود!

ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم WHMCS با PHP 8.1 دقیقاً در گوشه و کنار است! Ioncube شروع به انتشار نسخه 12 از محصولات Loader و Encoder خود کرده است. توسعه دهندگان ما در حال آزمایش این موارد هستند، مشکلات را گزارش می دهند و WHMCS را برای نسخه بتای v8.6.0 اصلاح می کنند. ما انتظار داریم نسخه 8.6.0 بتا را در 2 تا 3 هفته آینده منتشر کنیم.

Ioncube Loader نسخه 12

مهم است که به یاد داشته باشید که Ioncube Loader v12 فقط با محیط‌های PHP 8.1 و جدیدتر سازگار است (که در پست اولیه وبلاگ 29 ژوئن آنها به تفصیل آمده است ). لودر قبلی، نسخه 11، فقط تا PHP 7.4 را پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که WHMCS در محیط های PHP 8.0 اجرا نمی شود. خوشبختانه، WHMCS v8.6.0 در محیط‌های PHP 7.2، 7.3، 7.4 یا 8.1 با لودر صحیح کار می‌کند، بنابراین این امکان برای شما وجود خواهد داشت که پس از به‌روزرسانی به WHMCS v8.6، بدون توقف برنامه، محیط خود را هر زمان بروزرسانی کنید.

سازگاری با PHP

WHMCS v8.6.0 از محیط PHP 8.1 پشتیبانی می کند و در عین حال از محیط های PHP 7.2، 7.3 و 7.4 پشتیبانی می کند. برای انجام این کار، مجبور شدیم بسیاری از وصله‌های کوچک، اما حیاتی برای وابستگی‌ها ایجاد کنیم. در بسیاری از موارد، حرکت به سمت به‌روزرسانی کامل یک وابستگی منجر به تغییر معکوس در سطح زبان یا در سطح پیاده‌سازی (یا هر دو) می‌شود. ما قویاً معتقدیم که این ریز وصله ها بهترین استراتژی برای جامعه ما هستند. آنها حجم تغییرات برنامه های اصلی را کاهش می دهند، گسترده ترین پشتیبانی محیط زیست را ارائه می دهند و به توسعه دهندگان شخص ثالث بیشترین انعطاف را برای رسیدن به اهداف سازگاری خود می دهند. تفاوت بین PHP 7 و PHP 8 می تواند قابل توجه باشد، به همین دلیل است که ما در تلاش هستیم تا این انتقال را تا حد امکان برای کل جامعه WHMCS آسان کنیم.

سازگاری در نسخه های آینده

ما انتظار داریم نسخه 8.6 آخرین نسخه WHMCS باشد که از PHP 7 پشتیبانی می کند و نسخه بعدی بدون تعمیر و نگهداری حداقل به PHP 8.1 نیاز دارد. ما پیش‌بینی می‌کنیم که بسیاری از وابستگی‌ها با وقوع آن تغییر به‌روزرسانی شوند. توجه به این نکته برای توسعه دهندگان شخص ثالثی که از این کتابخانه ها استفاده می کنند مهم است، زیرا ممکن است تغییرات معکوس ایجاد کند. مانند همیشه، اعلان ها در یادداشت های انتشار ارائه می شود.

PHP 8 و کد سفارشی

همانطور که قبلاً ذکر شد، ما تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم تا مطمئن شویم سفارشی‌سازی‌های شما بدون نیاز به تغییر عملکردی کار می‌کنند. گفتنی است، زمانی که کد خود را در PHP 8 تست می‌کنید، ممکن است چند گوچا وجود داشته باشد. ما قویاً توصیه می‌کنیم راهنمای مهاجرت 8.0 و 8.1 را برای فهرست جامع نگرانی‌ها بخوانید، اما در زیر دو مورد از مواردی که قابل ذکر است یافتیم:

  • سازگاری نوع برگشتی با کلاس‌های داخلی
    اکثر روش‌های داخلی غیر نهایی اکنون برای اعلام نوع برگشتی سازگار به روش‌های نادیده نیاز دارند، در غیر این صورت یک پیام منسوخ ارسال می‌شود.
  • مقایسه رشته با عدد
    مقایسه غیر دقیق بین اعداد و رشته های غیر عددی ( ==،،، و غیره) اکنون با ریختن عدد به رشته و مقایسه رشته ها کار می کند ><به عنوان مثال، 0 == ''و 0 > ''اکنون به FALSE ارزیابی کنید.
خلاصه

نسخه بعدی، WHMCS v8.6، از نسخه‌های PHP 7.2 تا 8.1 (به استثنای نسخه 8.0) پشتیبانی می‌کند و ما پیش‌بینی می‌کنیم که در 2 تا 3 هفته آینده منتشر شود.

ما به زودی با اعلام انتشار خود برای 8.6.0-beta.1 دوباره وبلاگ نویسی خواهیم کرد، بنابراین منتظر اطلاعات بیشتر باشید!

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه