WHMCS فارسی

دموی آنلاین

WHMCS 8.7 BETA 2 اکنون در دسترس است

WHMCS 8.7 BETA 2 اکنون در دسترس است

ما نسخه بتا دوم WHMCS 8.7 را منتشر کرده ایم.

بتا 2 دارای اصلاحات بیشتر و همچنین تشخیص جدیدی برای نحو قدیمی Smarty در سفارشی‌سازی‌های شما است.

وقتی به WHMCS 8.7 ارتقا می‌دهید، وظیفه‌ای برای بازرسی تنظیمات و فایل‌ها و ایمیل‌های قالب Smarty برنامه‌ریزی می‌شود. اگر برچسب‌های قدیمی منسوخ شده، مانند {php}، پیدا یا پیکربندی شوند، یک اخطار بررسی سلامت با پیوندهایی به اسناد و گزارش ایجاد شده از مناطقی که نیاز به بازبینی دارند دریافت خواهید کرد.

WHMCS 8.7 شامل عملکرد جدید زیر است:

  • یکپارچه سازی ثبت کننده CentralNIC – Reseller CentralNic، که قبلا RRPproxy بود، یک راه حل ثبت کننده دامنه است که در ccTLD های کمیاب در کنار صدها پسوند دامنه محبوب تخصص دارد.
  • صدور فوری گواهینامه‌های Digicert SSL – ارائه تجربه سریع‌تر و مطمئن‌تر برای گواهی‌های RapidSSL، GeoTrust و Digicert DV SSL
  • NordVPN: VPN و امنیت سایبری – NordVPN یک ارائه دهنده پیشرو در بازار VPN و راه حل های امنیت سایبری است. با NordVPN، می توانید یک نام تجاری مورد اعتماد را در امنیت آنلاین مجدداً بفروشید تا از مرور وب مشتریان محافظت کنید و بدون محدودیت، استیمینگ و مرور را فعال کنید.

در میکروسایت پیش نمایش WHMCS 8.7 بیشتر بیاموزید .

در بتا شرکت کنید

برنامه بتای عمومی ما به شما دسترسی مستقیم می دهد تا نسخه های اولیه پیش تولید ما را امتحان کنید و به آزمایش و مشارکت در روند توسعه کمک کنید. برای شروع، می‌توانید WHMCS 8.7 را دانلود کنید یا با استفاده از Automatic Updater امروز آن را به‌روزرسانی کنید.

نسخه های بتا فقط برای آزمایش در نظر گرفته شده اند و برای استفاده در تولید توصیه نمی شوند.

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه