WHMCS فارسی

دموی آنلاین

WordPress Toolkit یک راه حل کامل مدیریت وردپرس

WordPress Toolkit: یک راه حل کامل مدیریت وردپرس

در WHMCS 8.2، تغییرات در سیستم افزونه ما راه‌های مفیدی برای کار با افزونه‌ها با محصولات و خدمات شما فراهم می‌کند، از جمله معرفی پشتیبانی از جعبه ابزار WordPress در WHMCS. آنها همچنین چارچوبی را برای روشی جدید برای ارائه تجربه WordPress® با کیفیت بالا به مشتریان میزبان ارائه می‌کنند و به آنها اجازه می‌دهند تا نصب‌های خود را سریع و آسان مدیریت کنند. WHMCS تهیه جعبه ابزار وردپرس را کاملاً خودکار کرده است، بنابراین اکنون به راحتی می‌توانید جعبه ابزار وردپرس را مستقیماً به مشتریان خود با صفحات فرود از پیش ساخته شده، ایمیل‌های خوش آمدگویی و موارد دیگر بفروشید.

می‌توانید در مورد اجرای WHMCS از پشتیبانی از جعبه ابزار وردپرس، از جمله مروری بر پیکربندی جعبه ابزار وردپرس برای فروش در WHMCS و نگاهی به تجربه مشتری در منطقه مشتری، در فروش جعبه ابزار وردپرس با WHMCS اطلاعات بیشتری کسب کنید .. اما دقیقاً خود کیت ابزار وردپرس چیست؟

جعبه ابزار وردپرس چیست؟

جعبه ابزار وردپرس یک راه حل مدیریتی یکپارچه برای نصب وردپرس است و برای هر دو کنترل پنل cPanel و Plesk در دسترس است. با سایر راه حل های مدیریت وردپرس، مانند Kinsta یا WP-Engine، با یک رابط مدیریت غنی از ویژگی ها رقابت می کند. این برای کمک به آسان‌تر کردن کار با وردپرس معرفی شد و به ارائه‌دهندگان میزبانی اجازه ورود آسان به دنیای میزبانی و خدمات برتر وردپرس را داد. ارائه دهندگان هاست می توانند با افزایش کارایی، افزایش امنیت و آسان کردن سفارشی سازی، درآمد بیشتری ایجاد کنند و به محصولات میزبانی cPanel و Plesk اضافه کنند.

کاربران نهایی می توانند از طریق کنترل پنل های خود به جعبه ابزار وردپرس دسترسی داشته باشند تا نصب ها و محتوای وردپرس را مدیریت کنند. در همین حال، میزبان ها یک راه حل مدیریت کامل، از جمله کنترل کامل CLI، ابزارهای نگهداری و اشکال زدایی، و یک نمای کلی از هر نصب وردپرس بر روی سرور را در اختیار دارند. هیچ محدودیتی برای تعداد سایت‌های وردپرس که می‌تواند مدیریت کند وجود ندارد.


ویژگی های مفید و قدرتمند جعبه ابزار وردپرس بین دو کنترل پنل متفاوت است و در نسخه های استاندارد و پریمیوم ارائه می شود. هنگامی که مشتریان نسخه‌های برتر جعبه ابزار وردپرس، جعبه ابزار وردپرس لوکس (cPanel) و جعبه ابزار وردپرس (پلسک) را انتخاب می‌کنند، ویژگی‌های پیشرفته امنیتی و نگهداری ارزش بیشتری هم به شرکت میزبان شما و هم به مشتریان شما می‌دهد. ابزارهای WordPress Toolkit در همه نسخه‌ها می‌توانند به کاهش هزینه پشتیبانی از نصب‌های وردپرس کمک کرده و امنیت را نیز افزایش دهند: ابزارهای ساده به‌روزرسانی هوشمند مانع از ایجاد حملات قدیمی و آسیب‌پذیر توسط نصب‌های قدیمی می‌شوند.

در زیر در مورد ویژگی های متفاوت هر کنترل پنل اطلاعات بیشتری وجود دارد.

ویژگی های جعبه ابزار وردپرس

هنگامی که ارائه دهندگان میزبانی شروع به فروش جعبه ابزار وردپرس می کنند، تجربه عالی وردپرس را با ابزارهای مدیریت بصری به مشتریان ارائه می دهند. البته فهرست خاص ابزارها به کنترل پنل مورد استفاده و نوع مجوز کنترل پنل خریداری شده بستگی دارد. برای سرورهای cPanel، میزبان های وب می توانند دو گزینه را به مشتریان ارائه دهند: WordPress Toolkit Lite و WordPress Toolkit Deluxe. برای Plesk، گزینه‌های جعبه ابزار وردپرس در دسترس به نسخه Plesk در سرور معین بستگی دارد، با Plesk Web Admin Edition شامل WordPress Toolkit SE و WordPress Toolkit که شامل سرورهای Plesk Web Pro Edition و Plesk Web Host Edition است.


برای همه نسخه‌های جعبه ابزار وردپرس، فرآیند ساده ایجاد نصب‌های جدید وردپرس یک ویژگی مهم است. نصب کننده با یک کلیک، تنظیم اولیه و پیکربندی وردپرس را ساده و بدون نگرانی می کند. جعبه ابزار وردپرس از همه چیز مراقبت می کند، راه اندازی پایگاه داده، مدیریت انتخاب هایی مانند مجموعه پلاگین ها و قالب ها و موارد دیگر.


جزئیات پیاده‌سازی شده واقعاً جعبه ابزار وردپرس را درخشان می‌کند، با ویژگی‌هایی مانند مدیریت رمز عبور، مدیریت نمایه‌سازی موتور جستجو و ورود به سیستم بدون در نظر گرفتن نسخه جعبه ابزار وردپرس که مشتری استفاده می‌کند.


به‌روزرسانی‌های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی، که در نسخه‌های پریمیوم موجود هستند، به‌روزرسانی نصب‌های وردپرس، از جمله فایل‌های اصلی، تم‌ها و افزونه‌ها را آسان و خودکار می‌کنند. به‌روزرسانی‌های خودکار تم‌ها، افزونه‌ها، زبان‌ها و حتی خود وردپرس را بدون هیچ خطری برای وب‌سایت زنده شما انجام می‌دهد. این شامل به‌روزرسانی‌های خودکار و به‌روزرسانی‌های دستی است، همانطور که در زیر نشان داده شده است.


به لطف سهولت و شفافیتی که به‌روزرسانی‌های هوشمند برای به‌روزرسانی وردپرس به ارمغان می‌آورد، نصب‌های قدیمی وردپرس (و مسئولیت و نگهداری که متحمل می‌شوند) به زودی می‌تواند به گذشته تبدیل شود. جعبه ابزار وردپرس می تواند به شما کمک کند تا نصب های قدیمی وردپرس را در تمام سرورهای cPanel و Plesk خود حذف کنید.


ارائه دهندگان هاست می توانند از مزایای ویژگی های امنیتی پیشرفته جعبه ابزار وردپرس نیز بهره ببرند. سخت‌سازی امنیتی آسان و با یک کلیک برای نصب جعبه ابزار وردپرس در همه سرورها در دسترس است و سرورهای ممتاز ویژگی‌های امنیتی پیشرفته را دریافت می‌کنند. این ویژگی ها تا حدی بر اساس توصیه های کارشناسان جامعه وردپرس است، بنابراین می دانید که آنها با تجربه و دانش عمیق وردپرس قدرت می گیرند.

مدیریت پلاگین و قالب مدیریت تم ها و افزونه های وردپرس را در چندین نصب آسان می کند. این شامل افزونه ها و تم هایی است که صاحب وب سایت یا از WordPress.org ارائه می دهد. فعال کردن، غیرفعال کردن، مدیریت و حذف پلاگین ها و تم ها به صورت جداگانه یا انبوه یک فرآیند ساده است.


صاحبان وب‌سایت‌ها حتی می‌توانند با مدیریت حالت نگهداری، مرحله‌بندی و شبیه‌سازی، روند روزمره نگهداری سایت‌های خود را آسان کنند. در حالی که در حالت تعمیر و نگهداری است، جعبه ابزار وردپرس یک صفحه نگهداری سفارشی تنظیم شده توسط مالک وب سایت را به بازدیدکنندگان نشان می دهد در حالی که کار پشتیبان گیری، بازیابی و اشکال زدایی بدون مانع در پشت صحنه ادامه دارد. شبیه سازی به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا سایت های وردپرس خود را برای آزمایش یا آزمایش در یک منطقه مرحله بندی کپی کنند و پس از آماده شدن، وب سایت را به نسخه زنده همگام کنند.


WordPress Toolkit Lite به طور پیش فرض بر روی سرورهای cPanel نصب شده است، در حالی که Deluxe از ارائه دهندگان میزبانی نیاز دارد که مجوز cPanel صحیح را خریداری کنند.قبل از ارائه آن به مشتریان در یک سرور معین. در WordPress Toolkit Lite، اگر مشتری روی ویژگی ممتازی کلیک کند که فقط در WordPress Toolkit Deluxe موجود است، پیامی را مشاهده می‌کند که پیوندی در آن وجود دارد، از طریق Single Sign-On، مستقیماً به منطقه مشتری برای خرید ارتقاء می‌رود.

در WHMCS

شروع به کار با جعبه ابزار وردپرس و WHMCS آسان است: فقط مجوزها و سرورهای cPanel یا Plesk خود را برای پشتیبانی از نسخه جعبه ابزار وردپرس مورد نظر خود به روز کنید، جعبه ابزار وردپرس را بر روی سرور راه اندازی کنید و سپس یک افزونه جعبه ابزار وردپرس را همانطور که در اینجا توضیح داده شده است راه اندازی کنید .


انتخاب جعبه ابزار وردپرس برای کسب و کار میزبانی شما هوشمندانه است و می تواند فرصتی برای متمایز شدن خود از سایر میزبان ها ایجاد کند. برای بسیاری از پایگاه‌های مشتریان، جعبه ابزار وردپرس می‌تواند به سرعت به پایه اصلی پیشنهادات محصول شما تبدیل شود.


می‌توانید در مورد پیاده‌سازی ما، نحوه کار با آن به‌عنوان یک ارائه‌دهنده میزبانی، و اینکه مشتریان چگونه آن را در حساب‌های میزبانی خود و ناحیه مشتری در Sell WordPress Toolkit با WHMCS مشاهده می‌کنند، بیشتر ببینید .

به اشتراک گذاری:

Twitter
WhatsApp
Email
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

تخفیف ویژه WHMCS
انتشار آخرین نسخه

جدیدترین اخبار و مقالات

مطالب مرتبط

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9.0 فارسی منتشر شد

نسخه WHMCS 8.9.0 فارسی در دو نسخه نال و رسمی عرضه شد در این نسخه نزدیک به 100 درصد فایل های زبان فارسی سازی شده

WHMCS 8.9

WHMCS 8.9 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.9 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان دهنده پایان آزمایش پیش تولید است و WHMCS 8.9 اکنون نسخه توصیه

WHMCS 8.8

WHMCS 8.8 منتشر شد

ما خوشحالیم که WHMCS 8.8 را برای دسترسی عمومی اعلام کنیم. این نشان‌دهنده پایان آزمایش پیش‌تولید است و WHMCS 8.8 اکنون نسخه توصیه‌شده برای همه