ما WHMCS هستیم

WHMCS پلت فرم اتوماسیون صورت‌حساب میزبان وب پیشرو است که ده‌ها هزار شرکت میزبانی وب را نیرو می‌دهد.

"مأموریت ما ساده سازی و اتوماسیون همه جنبه های عملیات برای شرکت های میزبانی وب است. WHMCS با مدیریت همه چیز از ثبت نام مشتری گرفته تا تامین، مدیریت و پشتیبانی، یک پلت فرم متمرکز واحد را برای مدیریت کسب و کار میزبانی وب شما فراهم می کند. که کارهای روزمره سریع‌تر، آسان‌تر و کارآمدتر می‌شوند." مت پوگ، مدیر عامل WHMCS

داستان WHMCS در سال 2003 آغاز شد، زمانی که مت، بنیانگذار و مدیر عامل ما، به عنوان مالک یک کسب و کار میزبانی وب، مأموریتی را برای ایجاد چیزی بهتر آغاز کرد.

WHMCS با هدف ارائه یک راه حل یکپارچه، ارائه مدیریت مشتری، صورت‌حساب مکرر و ابزارهای پشتیبانی یکپارچه در یک پلت فرم متمرکز ایجاد شده است که کارهای روزمره را سریع‌تر، آسان‌تر و کارآمدتر می‌کند.

متخصص در میزبانی وب و خدمات دیجیتال، از سال 2005، ما شرکت‌های میزبانی وب را قادر می‌سازیم تا بیشتر عملیات خود را خودکار کنند، هزینه‌ها را کاهش دهند و تجربه بهتری را به کاربران نهایی خود به لطف پلتفرم یکپارچه ما ارائه دهند.

WHMCS که به دلیل چرخه های انتشار سریع ویژگی و پلت فرم بسیار توسعه پذیر ما شناخته شده است، به سرعت در بین جامعه میزبانی وب به عنوان یک پلت فرم قدرتمند، غنی از ویژگی ها و بسیار قابل تنظیم محبوبیت پیدا کرد و به لطف ماهیت باز و توسعه پذیر پلت فرم ما، WHMCS به زودی یک دنبال کنندگان قوی در میان جامعه توسعه دهندگان میزبانی وب بسیار فعال.

امروز ما پلتفرم منتخب برای اتوماسیون میزبانی وب هستیم، با طیف گسترده ای از ادغام ها به عنوان استاندارد از جمله ادغام با تمام پانل های کنترل میزبانی وب، ثبت کننده دامنه و ارائه دهندگان خدمات ابری همراه با یک پلت فرم هسته غنی از ویژگی ها که ارائه می کند. کسب و کارهای میزبانی وب با ابزارهایی که برای موفقیت نیاز دارند.