توصیه های مشتری

توانمندسازی 45000 کسب و کار در سراسر جهان، این چیزی است که مشتریان ما برای گفتندارند.

داستان های شریک

در اینجا چیزی است که برخی از مشتریان ما درباره اینکه WHMCS چگونه به خودکارسازی و مقیاس‌بندیکسب‌وکارشان کمک کرده است، می‌گویند.

کی سیاک چان

مدیر عامل، Exabytes Network

ما از نسخه 3، از 10 سال پیش از WHMCS استفاده کرده‌ایم. کسب و کار ما روزانهدر WHMCS اداره می شود. از تهیه محصول گرفته تا مدیریت مشتری و به‌ویژه اتوماسیون صورت‌حساب- WHMCS در زمان ما صرفه‌جویی می‌کند و بسیاری از فرآیندهای ما را خودکار می‌کند.ما WHMCS را دوست داریم!

کریس دانکس

مدیر، Cyber ​​Host Pro LTD

من Cyber ​​Host Pro را در سال 2001 در سن 15 سالگی در سال آخر مدرسه شروع کردم. در آن زمان،برای دسترسی به اینترنت از یک مودم شماره گیری 56k با AOL یا Freeserve استفاده می کردم.قبل از انتقال به یک سرور اختصاصی که دارای یک اتصال ISDN 112k بود، برای شروع از یک حسابفروشنده استفاده کردم.

فرانکو تاوسری

مدیر عامل، PERSOLVO

پس از تغییر به WHMCS، مزیت بزرگی که متوجه شدیم این بود که توانستیم از شر آن خلاص شویمسیستم پشتیبانی قدیمی ما ما شروع به استفاده از میز کمک داخلی و ابزارهای پشتیبانی در WHMCSکردیمو دریافتم که داشتن همه چیز یکپارچه باعث صرفه جویی در زمان ما می شود و راه خوبی استکارآمدتر. با تشکر WHMCS!

جی اورال

هاستینگ Valcato

ما از سال 2007 از WHMCS استفاده می‌کنیم و تغییر راه‌حل قبلی (اکنون ازبین رفته) بهترین تصمیمی بود که شرکت ما گرفته است. WHMCS روز به روز قویشده است و همچنان با روندهای فعلی هماهنگ است. مهم است که آنها همیشهبا تغییرات API ایجاد شده توسط تامین کنندگان ما در تمام این سال ها همراهبودیم، بنابراین ما مطمئن هستیم که چیزهای ما به کار خود ادامه می دهند!

درباره WHMCS در رسانه های اجتماعی

این چیزی است که برخی از مشتریان ما در Twitter می‌گویند.

از ما در توییتر دیدن کنید